Main Image Elektrėnų sav., Daugirdiškės

Patalpos pardavimui, Elektrėnų sav., Daugirdiškės id:923201

Skelbimo ID: 923201 Publikuota: 2024-04-01 Redaguota: 2024-04-01
295 000 €
483 €/m²
REKLAMA

Įmoka
1 361 €/mėn

Visi Bankai - susitarsime už jus

Paskola 250 750 €

Palūkanos 5.10%

Trukmė 30 metų

Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 23
Viso: 646
Peržiūros
Šiandien: 7
Viso: 115

Objekto informacija

Plotas m²: 611
€/m²: 483 €
Kambariai: nenurodyta
Aukštų skaičius 3
Konstrukcija: Medinis
Įrengimas: Naujas
Šildymas: Kietu kuru
Statybų metai: nenurodyta
Paskirtis: Biurui, Kita, Komercinės, Sandėliavimo-Gamybos
REKLAMA
REKLAMA

Aprašymas

Parduodamas mokymų centras "Daugirdiškės", įsikūręs 3,75 hektarų plote šalia Monio ežero, Daugirdiškėse. Erdvioje teritorijoje, kuriame kūrybinės erdvės sutinka su darniu kraštovaizdžiu. Tai vieta, kur mokymosi veiklos tampa kelione į pasaulio pažinimą, o pramogos prilygsta paslapčių atradimui. Čia gamta ir žmonės susilieja į harmoningą visumą. Berželių alėjos šešėlis, suaugusių obelų švelnumas ir ežero vaizdas sukuria atmosferą, kurioje dirbti ar mėgautis gyvenimu tampa lengva ir natūralu. Tai ne tik mokymų centras, bet ir vieta, kur žinios ir grožis yra neatskiriama gyvenimo dalis.
Tai kompleksas, kuris apima tris svarbius pastatus ir kiekvienas sukurtas konkrečiam tikslui:
1. Verslo ar poilsio patalpos -234,64 kv.m
Saulės spinduliai švelniai glosto šio nuostabaus pastato sienas ir atskleidžia jo šiuolaikinę eleganciją bei pakraunamą kūrybinę energiją. Pirmas žvilgsnis nuteikia jaukiam ir sveikinančiam priėmimui. Įeinant į šią erdvę, jaučiatės lyg įžengę į kūrybinį lopšį. Erdvės yra subalansuotos tarp funkcionalumo ir estetikos, o šiuolaikinės technologijos ir aukštos kokybės įranga užtikrina darbo efektyvumą. Čia galite kurti, inovuoti ir tuo pat metu atsipalaiduoti, pasijusti įkvėpti ir kurti ateitį. Tai yra erdvė, kurioje kartu su bendraminčiais, kolegomis ar šeima gali dalintis savo tikslais ir svajonėmis.
Šio namo cokoliniame aukšte sukurta jauki kavinės-restorano patalpa, kurioje gali būti priimti iki 40 svečių. Erdvė, su savo išskirtine atmosfera, kviečia lankytojus į neeilinę kulinarijos kelionę. Patogi ir pilnai aprūpinta virtuvė, atitinka aukščiausius standartus ir yra pasiruošusi įkvėpti kūrybinį kulinarijos procesą. Virtuvės įranga ne tik leidžia šefams sukurti įvairius patiekalus, bet taip pat gali būti naudojama kaip unikali verslo galimybė tiems, kurie nori pradėti ar plėtoti maisto gamybos verslą. Skaniai pavalgius, aromatingam arbatos puodeliui pakvies šalia įsikūręs poilsio kambarys su nuostabiu vaizdu į unikalų apylinkių kraštovaizdį.
Antrame namo aukšte slepiasi du miegamieji kambariai su sanitariniais mazgais. Tai yra kaip paslapčių ir jaukumo kampelis, kur kiekvienas kambarys kviečia mėgautis prabanga ir asmeniniu komfortu.
2. Svečių namai -308,35 kv.m
Harmoningas derinys tarp komforto ir funkcionalumo. Tai vieta, kurioje galite džiaugtis privačiu gyvenimu, o taip pat naudoti patalpas verslo tikslais.
Pirmame aukšte įsikūrusi patogumo ir jaukumo zona - erdvė, skirta atvykstančių svečių priėmimui. Name yra 12 kambarių, kuriuose rasite švarias ir jaukias miegamąsias patalpas. Kiekviena iš jų turi patogias lovas, spintą ir vonios kambarį su dušo kabina. Kambarių dizainas išsiskiria šviesiais atspalviais ir elegantiškomis detalėmis, kurios kuria jaukią atmosferą.
Erdviame cokoliniame aukšte įrengta katilinė, kurioje stovi naujas per atstumą valdomas šildymo katilas (40 kW) su medžio granulių padavimo talpa. įsikūrusi skalbykla su visa reikalinga buitine technika. Garažas, kuriame pakankamai vietos ne tik automobiliui bet ir turimai lauko technikai nuo lietaus pasislėpti.
3. Pirties namas -68,44 kv.m
Pirtis, esanti šalia mokymų centrui priklausančio tvenkinio, yra tikras rojus gamtos ir poilsio mėgėjams. Šio pirties pastato išvaizda yra labai jauki ir integruota į natūralią aplinką. Vos pasiekus pirtį, visi kasdieniniai rūpesčiai ir vargo ženklai pradeda tirpti lyg miražas miglotame horizonte. Jus pasitinka jauki terasa, iš kurios atsiveria įspūdingas vaizdas į vandens telkinį. Tai vieta, kurioje draugai tampa šeima, o bendravimas – ypatingu ritualu, kurį vertinate daugiau nei bet ką kitą.
Pirmame aukšte randama erdvi virtuvė, kurioje galėsite serviruoti patiekalus draugams ir šeimai, ragauti skanius valgius ir mėgautis bendrais patyrimais. Pirtis - tai šio pastato širdis, kur galėsite mėgautis tradicinėmis pirties procedūromis. Kiekvienas kvapas ir garsas čia tampa ypač intensyvus. Šiluma ir kvapas nuo karštų akmenų ir eterinių aliejų apgaubia kiekvieną, sugrąžindami į gyvenimo harmoniją.
Antrame aukšte atsiveria poilsio zona, kur kiekviena detalė išlieka pilnai pritaikyta tam, kad sukurtu jums ypatingą jausmą.
Čia viskas dera su gamtos grožiu ir harmonija. Tai vieta apsupta medžių, kurių spalvoti lapai šoka ant šakų vėlyvą rudenį ar ryja saulės šviesą pavasarį. Tvenkinio vanduo blizga tarsi brangus deimantas, kuris leis jums atsipalaiduoti ir ramiai mėgautis paukščių giesmėmis. O vakare, kai saulė leisis už kalvų, laužavietė jus pakvies į šviesos ir šešėlių šokį.
Tai yra vieta, kurioje galite rasti harmoniją ir atgauti jėgas tiek darbui, tiek poilsiui.

Kontaktai

Reda Rimavičiūtė
Skelbėjas: Centro Kubas
Skambinti Skambinti SMS Rašyti Rašyti