Main Image Klaipėdos r. sav., Dercekliai, Žaibų g.

Namas pardavimui, Klaipėdos r. sav., Dercekliai, Žaibų g. id:1043988 3 kmb.

Skelbimo ID: 1043988 Publikuota: 2026-02-12 Redaguota: 2026-02-12
120 000 €
1 364 €/m²
REKLAMA

Įmoka
452 €/mėn

Visi Bankai - susitarsime už jus

Paskola 102 000 €

Palūkanos 3.40%

Trukmė 30 metų

Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 14
Viso: 158
Peržiūros
Šiandien: 3
Viso: 21

Objekto informacija

Plotas m²: 88
€/m²: 1 364 €
Kambariai: 3
Aukštų skaičius 2
Konstrukcija: Plytinis
Įrengimas: nenurodyta
Šildymas: Kietu kuru
Statybų metai: nenurodyta
Sklypo plotas (a): 6.2

Aprašymas

Namo apžiūros pradedamos nuo Vasario mėn. 4 dienos , 15 val
--------------------------------------------------------------------------------------
Kviečiu į atvirų durų dieną:
Vasario mėn. 4 dieną nuo 15 iki 17 val.
Būtina išankstinė registracija tel. +370 670 22377
-------------------------------------
Parduodamas namas Dercekliuose
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dercekliuose S/B "Dituva" parduodamas mūrinis, įrengtas dviejų aukštų, namas.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Namas registru centre iregistruotas kaip sodo namas. Baigtumas 100%. Namas atitinka visus gyvenamojo namo reikalavimus. Šį namą galima pirkti su banko paskola tokiomis pačiomis sąlygomis kaip gyvenamajį namą.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Parduodamas namas yra 3-jų kambarių ( 2-jų miegamųjų ), turi vonios kambarį pirmame aukšte ir WC antrame aukšte. Namas šildomas kieto kuro katilu. Katikas ( Vienybė ) naujai pakeistas. Namo pamatai, fasadas ir stogas apšiltinti.
Pirmame aukšte, svetainės ir miegamojo zonoje įrengtas grindinis šildymas, antrame aukšte-radiatoriai. Namo fasadas stogas ir pamatai apšiltinti. Numatyta vieta lauko terasai, sumontuotos papildomos durys įšėjimui į būsimą lauko terasą.
Namas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Išpuoselėtas kiemas, karlikiniai vaismedžiai, vaikų namelis, supynės, batutas,terasa su stogu, malkinė, kiemas išklotas trinkelėmis. įvažiavimas iš gatvės pusės, įrengti automatiniai vartai, aptverta teritorija tvora. Jūsų patogumui vejos robotas.
Po namu yra 15,5 kv/m rūsys. Rūsyje įrengta vandens filtravimo ir minkštinimo sistema. Vanduo iš nuosavo vandens gręžinio 36 m gylio ) , nuotėkos- Buiteka valymo įrenginys.
Netoli Rimi prekybos centras, statoma Iki parduotuvė, Dituvos turgus, privatus darželis, taip pat jau patvirtintas projektas naujo valstybinio darželio statybai.
Jau baigtas naujai išasfaltuotas kelias į Dituvos sodus per Mickus.
--------------------------------------------------------------------------------
PIRKĖJAMS NĖRA JOKIO NT AGENTŪROS MOKESČIO.
BENDRADARBIAUJU SU VISOMIS AGENTŪROMIS.
--------------------------------------------------------------------------------
Bendra informacija apie Dituvos sodus.
Sodininkų bendrija "Dituva" yra didžiausia bendrija Lietuvoje, analogų neturinti ir Europoje. Bendrijos teritorijoje veikia prekybos centras Rimi, biblioteka, bendruomenės namai, sveikatos centras, gyvūnų klinika, valstybinis darželis, keletas maisto parduotuvių, picerija, užkandinė, keletas maisto paviljonų. Yra įrengtas sporto ir poilsio bei žaidimų parkas Nidos g., kuriame vyksta treniruotės, renginiai, sutvarkytas tvenkinio krantas vasaros pramogoms, veikia lentpjūvės, sulčių spaudyklos, kitos privačios įmonės aptarnaujančios mūsų gyventojus ir sodininkus. Bendrijoje šiuo metu gyvena apie 2500 gyventojų. Yra įsteigta Derceklių k. seniūnaitija, kuri aptarnauja bendrijos gyventojus. Iki Klaipėdos Jakų žiedo tik 16 km arba apie 20 min automobiliu. Daugiau informacijos apie sodininkų bendriją rasite šioje nuorodoje: https://dituvossodai.lt/ ____________________________________________________________
BENDRA INFORMACIJA: - Adresas: Lygumų g., Derceklių km, Klaipėdos raj.
- Plotas: 88,82 m2
- Paskirtis – sodo pastatas
- Statybos metai: 2021 m
- Kaina: 120 000 Eur
- Aukštų skaičius: 2
- Kambarių sk.: 3
- Miegamųjų sk.: 2
- Sklypas: 6,29 a.
- Šildymas: kieto kuro katilas
- Vanduo: Gręžinys ( 36 m )
- Nuotekų šalinimas: Vietinis nuotekų valymo įrenginys Buiteka
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Maloniai kviečiu apžiūrėti šį namą Jums patogiu metu. Jei norite parduoti, pirkti ar nuomoti savo nekilnojamą turtą, skambinkite, visada padėsiu. Nemokamai paruošime visus reikiamus dokumentus pirkimui-pardavimui, padėsime gauti paskolą, suorganizuosime turto vertinimą. Gausite išskirtines finansavimo sąlygas bankuose: Luminor, SEB, SwedBank. DĖL IŠSAMESNĖS INFORMACIJOS AR APŽIŪROS KREIPTIS Į NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERĮ Darius Česnulevičius Tel.: + 370 670 22377 arba el.p.: [email protected] Netinka objektas? Kreipkitės – rasime alternatyvų. PARDUODATE? Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos, padėsime nustatyti Jūsų objekto rinkos kainą. NT agentams – kviečiame bendradarbiauti!
Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Nuotraukos

Kontaktai

Darius Česnulevičius
Skelbėjas: Capital West
kampas.lt/-capital-klaipeda-45732

Panašūs skelbimai

Namas Dercekliuose

Kaina: 90000 - 150000 €
125 000 € 1 563 €/m²

Klaipėdos r. sav., Dercekliai, Vilties g.

Klaipėdos r. sav., Dercekliai

Vilties g.

125 000 € 1 563 €/m²

80 m² 1 a. 6 a
Atidaryti Atidaryti
94 000 € 1 190 €/m²

Klaipėdos r. sav., Dercekliai, Vėtros g.

Klaipėdos r. sav., Dercekliai

Vėtros g.

94 000 € 1 190 €/m²

79 m² 1 a. 6 a
Atidaryti Atidaryti
99 000 € 943 €/m²

Klaipėdos r. sav., Dercekliai, Lygumų g.

Klaipėdos r. sav., Dercekliai

Lygumų g.

99 000 € 943 €/m²

105 m² 2 a. 5.96 a
Atidaryti Atidaryti