Main Image Vilnius, Senamiestis, Šv. Ignoto g.

Butas nuomai, Vilnius, Senamiestis, Šv. Ignoto g. id:1055694 4 kmb.

Skelbimo ID: 1055694 Publikuota: 2026-05-14 Redaguota: 2026-05-14
3 300 € / mėn.
30 €/m²
Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 12
Viso: 733
Peržiūros
Šiandien: 2
Viso: 30

Objekto informacija

Plotas m²: 110
€/m²: 30 €
Kambariai: 4
Konstrukcija: nenustatyta
Įrengimas: nenurodyta
Šildymas: nenurodyta
Statybų metai: 1940

Aprašymas

Išskirtiniai keturių kambarių apartamentai prabangiame renovuotame name puikioje vietoje Senamiestyje

Pagrindinės savybės:
- Butas šiuo metu yra atnaujinamas. Bute keičiami baldai, buitinė technika, plytelės, grindys, atnaujinamas 1-o aukšto vonios kambarys
- Nuostabūs Vilniaus Senamiesčio vaizdai pro langus
- 1 aukšte: svetainė kartu su virtuve, miegamasis, vonia
- 2 aukšte: du miegamieji ir vonios kambarys su dušu
- Yra krosnelė
- Automobilio statymas uždarame vidiniame kieme (1 vieta)
- Labai rami kaimynystė
- Istorinis renovuotas namas Vilniaus širdyje
- Profesionali pastato priežiūra
--
Exclusive four-room apartment in a luxurious renovated building in a prime location in the Old Town

Main features:
- The apartment is currently being renovated. Furniture, household appliances, tiles, and flooring are being replaced, and the first-floor bathroom is being updated
- Wonderful views of Vilnius Old Town through the windows
- 1st floor: living room combined with kitchen, bedroom, bathroom
- 2nd floor: two bedrooms and a bathroom with a shower
- There is a stove
- Parking in a closed inner courtyard (1 space)
- Very quiet neighborhood
- Historic renovated building in the heart of Vilnius
- Professional building maintenance2026-05-14 00:00:00
RebalticID: IV37572

Nuotraukos

Kontaktai

Ignas Vaitkunskas
Skelbėjas: Rebaltic
kampas.lt/ignas-vaitkunskas

Panašūs skelbimai

Butų nuoma Senamiestyje, Vilniuje

Kaina: 2475 - 4125 €, kambariai: iki 4
2 650 € / mėn. 21,72 €/m²

Vilnius, Senamiestis, Žygimantų g.

Vilnius, Senamiestis

Žygimantų g.

2 650 € / mėn. 21,72 €/m²

122 m² 4 kmb. 5/6 a.
Atidaryti Atidaryti
3 300 € / mėn. 29,73 €/m² + 15.8%

Vilnius, Senamiestis, Šv. Ignoto g.

Vilnius, Senamiestis

Šv. Ignoto g.

3 300 € / mėn. 29,73 €/m² + 15.8%

111 m² 4 kmb. 3/3 a.
Atidaryti Atidaryti
2 550 € / mėn. 24,76 €/m²

Vilnius, Senamiestis, Šaltinių g.

Vilnius, Senamiestis

Šaltinių g.

2 550 € / mėn. 24,76 €/m²

103 m² 4 kmb. 6 a.
Atidaryti Atidaryti