Main Image Vilnius, Senamiestis, Subačiaus g.

Butas nuomai, Vilnius, Senamiestis, Subačiaus g. id:1056366 3 kmb.

Skelbimo ID: 1056366 Publikuota: 2026-05-19 Redaguota: 2026-05-19
1 340 € / mėn.
14,11 €/m²
Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 27
Viso: 486
Peržiūros
Šiandien: 11
Viso: 40

Objekto informacija

Plotas m²: 95
€/m²: 14,11 €
Kambariai: 3
Konstrukcija: nenustatyta
Įrengimas: nenurodyta
Šildymas: nenurodyta
Statybų metai: 2018

Aprašymas

Išskirtinis butas Vilniaus senamiestyje
Erdvus, ramus, privatus kiemas ir itin maloni kaimynystė.

Informacija:
- Jaukus būstas su išskirtinėmis interjero detalėmis
- Racionalus išplanavimas
- Visa reikalinga buitinė technika
- Originalūs autoriniai baldai, šviestuvai, interjero detalės
- 2 atskiri įėjimai
- Erdvi svetainė, virtuvės zona
- 2 miegamieji kambariai II aukšte ir darbo zona
- Vonios kambarys I aukšte ir san. mazgas II aukšte
- Terasa ir erdvus balkonas
- Talpus rūsys
- Patogus parkavimas kieme
- Dujinis grindinis šildymas

Skambinkite Jums patogiu metu!
--
Exclusive apartment in Vilnius Old Town
Spacious, quiet, private courtyard and an extremely pleasant neighborhood.

Information:
- Cozy home with unique interior details
- Rational layout
- All necessary household appliances
- Original designer furniture, lamps, interior details
- 2 separate entrances
- Spacious living room, kitchen area
- 2 bedrooms on the 2nd floor and a work area
- Bathroom on the 1st floor and a restroom on the 2nd floor
- Terrace and a spacious balcony
- Spacious basement
- Convenient parking in the courtyard
- Gas underfloor heating

Call at your convenience!0000-00-00 00:00:00
RebalticID: NL37685

Nuotraukos

Kontaktai

Nerijus Lisauskas
Skelbėjas: Rebaltic
kampas.lt/nerijus-lisauskas-2690

Panašūs skelbimai

Butų nuoma Senamiestyje, Vilniuje

Kaina: 1005 - 1675 €, kambariai: iki 3
1 200 € / mėn. 21,43 €/m² -7.7%

Vilnius, Senamiestis, Totorių g.

Vilnius, Senamiestis

Totorių g.

1 200 € / mėn. 21,43 €/m² -7.7%

56 m² 3 kmb. 3/4 a.
Atidaryti Atidaryti
1 450 € / mėn. 17,68 €/m²

Vilnius, Senamiestis, A. Juozapavičiaus g.

Vilnius, Senamiestis

A. Juozapavičiaus g.

1 450 € / mėn. 17,68 €/m²

82 m² 3 kmb. 5 a.
Atidaryti Atidaryti
1 300 € / mėn. 18,57 €/m²

Vilnius, Senamiestis, Kražių g.

Vilnius, Senamiestis

Kražių g.

1 300 € / mėn. 18,57 €/m²

70 m² 3 kmb. 1 a.
Atidaryti Atidaryti