Main Image Vilnius, Senamiestis, Didžioji g.

Butas nuomai, Vilnius, Senamiestis, Didžioji g. id:869394 3 kmb.

Skelbimo ID: 869394 Publikuota: 2026-05-13 Redaguota: 2026-05-13
1 350 € / mėn.
22,50 €/m²
Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 109
Viso: 1031
Peržiūros
Šiandien: 23
Viso: 92

Objekto informacija

Plotas m²: 60
€/m²: 22,50 €
Kambariai: 3
Aukštas: 1/3
Konstrukcija: Plytinis
Įrengimas: Įrengtas
Šildymas: Centrinis
Statybų metai: 1940

Aprašymas

Išnuomojami išskirtiniai įrengti, jaukūs 3 kambarių, 61 kv.m. apartamentai, Senamiestyje, Didžioji g., 1-ame aukšte iš 3. Apartamentų interjeras įrengtas panaudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir įrangą. Nuomojamas su visais baldais. Itin patogiai ir racionaliai suplanuotas. Yra 2 atskiri miegamieji, svetainė su valgomuoju, bei atskira virtuvės zona. Modernus ir erdvus vonios kambarys su vonia ir šildomomis grindimis. TV, internetas. Galimybė gerti kavą ramioje terasoje. Mažai kaimynų, yra vieta laikyti dviračiams. Patogi ir saugi vieta gyventi. Aplink įsikūrusios užsienio valstybių ambasados. Automobilio parkavimo vieta kiemelyje arba gatvėje su leidimu.
Gyvenimas miesto širdyje! Pėsčiomis pasiekiami geriausi restoranai, kavinės, parduotuvės.
Dviejų mėnesių depozitas. Dėl apžiūros laiko susisiekite tel +37061677735.

-- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH484440

Profesionali pagalba parduodant, nuomojant ir įsigyjant nekilnojamąjį turtą:
- Sandoriui reikalingų dokumentų analizė prieš pardavimą;
- Preliminariųjų, rezervavimo sutarčių, priėmimo-perdavimo aktų ir kitų sutarties priedų bei dokumentų parengimas apsaugant jūsų interesus;
- Efektyvi ir itin platų pirkėjų ratą apimanti rinkodara ir marketingo priemonės, pirkėjų srauto monitoringas;
- Jūsų interesų atstovavimas derybose, sutarčių derinime;
- Konsultavimas mokestiniais, juridiniais klausimais.

Nuotraukos

Kontaktai

Edita Daubaraitė
Skelbėjas: Ober-Haus
kampas.lt/edita-daubaraite-52451

Panašūs skelbimai

Butų nuoma Senamiestyje, Vilniuje

Kaina: 1012 - 1687 €, kambariai: iki 3
1 200 € / mėn. 21,43 €/m² -7.7%

Vilnius, Senamiestis, Totorių g.

Vilnius, Senamiestis

Totorių g.

1 200 € / mėn. 21,43 €/m² -7.7%

56 m² 3 kmb. 3/4 a.
Atidaryti Atidaryti
1 450 € / mėn. 17,68 €/m²

Vilnius, Senamiestis, A. Juozapavičiaus g.

Vilnius, Senamiestis

A. Juozapavičiaus g.

1 450 € / mėn. 17,68 €/m²

82 m² 3 kmb. 5 a.
Atidaryti Atidaryti
1 190 € / mėn. 15,45 €/m²

Vilnius, Senamiestis, Pamėnkalnio g.

Vilnius, Senamiestis

Pamėnkalnio g.

1 190 € / mėn. 15,45 €/m²

77 m² 2 kmb. 3 a.
Atidaryti Atidaryti