Main Image Vilnius, Senamiestis, Dainavos g.

Butas nuomai, Vilnius, Senamiestis, Dainavos g. id:1056296 2 kmb.

Skelbimo ID: 1056296 Publikuota: 2026-05-19 Redaguota: 2026-05-19
980 € / mėn.
23,90 €/m²
Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 10
Viso: 338
Peržiūros
Šiandien: 15
Viso: 45

Objekto informacija

Plotas m²: 41
€/m²: 23,90 €
Kambariai: 2
Konstrukcija: nenustatyta
Įrengimas: nenurodyta
Šildymas: nenurodyta
Statybų metai: 2019

Aprašymas

Kokybiškai įrengtas, stilingas 2 kambarių butas Senamiestyje, Dainavos g.

- Nuomojamas su visais baldais
- Buitinė technika: šaldytuvas, viryklė, indaplovė, skalbimo mašina
- Oro kondicionieriai
- Internetas ir TV
- Integruotos erdvios spintos
- Tvarkingas uždaras kiemas ir prižiūrima laiptinė

ŠILDYMAS IR VĖDINIMAS:
- Centrinis kolektorinis
- Individuali apskaita
- Šildomos grindys
- Rekuperacinė sistema

PARKAVIMAS:
- Parkavimo vieta požeminiame garaže (už papildomą kainą)

Skambinkite Jums patogiu metu!
--
New, stylish apartment for rent in Old Town, Dainavos str., In the prestigious Live Square project

- Rented with all furniture
- Appliances: refrigerator, stove, washing machine

PARKING:
- Parking in the underground garage (extra cost)

Call us at your convenience!0000-00-00 00:00:00
RebalticID: VM37667

Nuotraukos

Kontaktai

Panašūs skelbimai

Butų nuoma Senamiestyje, Vilniuje

Kaina: 735 - 1225 €, kambariai: iki 2
750 € / mėn. 12,30 €/m²

Vilnius, Senamiestis, Gedimino pr.

Vilnius, Senamiestis

Gedimino pr.

750 € / mėn. 12,30 €/m²

61 m² 2 kmb. 3/5 a.
Atidaryti Atidaryti
850 € / mėn. 13,08 €/m²

Vilnius, Senamiestis, Pilies g.

Vilnius, Senamiestis

Pilies g.

850 € / mėn. 13,08 €/m²

65 m² 2 kmb. 1/3 a.
Atidaryti Atidaryti
1 000 € / mėn. 16,95 €/m²

Vilnius, Senamiestis, Gaono g.

Vilnius, Senamiestis

Gaono g.

1 000 € / mėn. 16,95 €/m²

59 m² 2 kmb. 3 a.
Atidaryti Atidaryti