Main Image Vilnius, Naujamiestis, Vytenio g.

Butas nuomai, Vilnius, Naujamiestis, Vytenio g. id:1055557 2 kmb.

Skelbimo ID: 1055557 Publikuota: 2026-05-13 Redaguota: 2026-05-13
600 € / mėn.
13,95 €/m²
Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 56
Viso: 56
Peržiūros
Šiandien: 22
Viso: 22

Objekto informacija

Plotas m²: 43
€/m²: 13,95 €
Kambariai: 2
Konstrukcija: nenustatyta
Įrengimas: nenurodyta
Šildymas: nenurodyta
Statybų metai: 1964

Aprašymas

Erdvus, jaukiai įrengtas butas centrinėje miesto dalyje

- Erdvi svetainė
- Miegamasis
- Vonios kambarys ir tualetas atskirai
- Erdvus balkonas
- Drabužinė
- Nuomojamas su visais baldais
- Taupus centrinis šildymas
- Buitinė technika: šaldytuvas, viryklė, gartraukis, skalbimo mašina
- Internetas ir TV
- Patogus parkavimas gatvėje su leidimu arba kieme

Skambinkite Jums patogiu metu!
--
Spacious, comfortably furnished apartment in the central part of the city

- Spacious living room
- Bedroom
- Bathroom and toilet separately
- Spacious balcony
- Wardrobe
- For rent with all furniture
- Household appliances: refrigerator, stove, hood, washing machine
- Internet and TV
- Convenient street parking with a permit or in the yard

Call at your convenience!0000-00-00 00:00:00
RebalticID: NL37664

Nuotraukos

Kontaktai

Nerijus Lisauskas
Skelbėjas: Rebaltic
kampas.lt/nerijus-lisauskas-2690

Panašūs skelbimai

Butų nuoma Naujamiestyje, Vilniuje

Kaina: 450 - 750 €, kambariai: iki 2
700 € / mėn. 21,88 €/m² + 1.4%

Vilnius, Naujamiestis, Kauno g.

Vilnius, Naujamiestis

Kauno g.

700 € / mėn. 21,88 €/m² + 1.4%

32 m² 2 kmb. 2/5 a.
Atidaryti Atidaryti
650 € / mėn. 12,50 €/m²

Vilnius, Naujamiestis, A. Vienuolio g.

Vilnius, Naujamiestis

A. Vienuolio g.

650 € / mėn. 12,50 €/m²

52 m² 2 kmb. 3/4 a.
Atidaryti Atidaryti
600 € / mėn. 20 €/m²

Vilnius, Naujamiestis, Naugarduko g.

Vilnius, Naujamiestis

Naugarduko g.

600 € / mėn. 20 €/m²

30 m² 2 kmb. 4/5 a.
Atidaryti Atidaryti