Main Image Vilnius, Šnipiškės, Kalvarijų g.

Butas pardavimui, Vilnius, Šnipiškės, Kalvarijų g. id:1056563 2 kmb.

Skelbimo ID: 1056563 Publikuota: 2026-05-20 Redaguota: 2026-05-20
115 000 €
4 107 €/m²
REKLAMA

Įmoka
434 €/mėn

Visi Bankai - susitarsime už jus

Paskola 97 750 €

Palūkanos 3.40%

Trukmė 30 metų

Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 31
Viso: 61
Peržiūros
Šiandien: 17
Viso: 29

Objekto informacija

Plotas m²: 28
€/m²: 4 107 €
Kambariai: 2
Aukštas: 1/2
Konstrukcija: Medinis
Įrengimas: Įrengtas
Šildymas: Elektrinis
Statybų metai: 1940

Papildoma įranga

Skalbimo Mašina
Vėdinimo sistema

Papildomos patalpos

Rūsys

Aprašymas

VILNIAUS CENTRE, ŠNIPIŠKĖSE PARDUODAMAS DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTAS – PUIKI VIETA IR PERSPEKTYVI INVESTICIJA!
Idealus pasirinkimas žmonėms ieškantiems ramybės derančios su idealia infrastruktūra - buto langai orientuoti į vidinį kiemą, o Gedimino pr. pasieksite vos per kelias minutes pėsčiomis. Įsikūrę čia – viską pasieksite ranka: parduotuvės, kavinės, viešojo transporto stotelės, verslo centrai. Patogus susisiekimas tiek pėsčiomis, tiek automobiliu ar dviračiu – puikus pasirinkimas miesto ritmu gyvenantiems žmonėms.

YPATUMAI
• Butui priklauso 0,84 a sklypas;
• Atskiras įėjimas;
• Aukštos lubos;
• Patogus privažiavimas iki pat namo;
• Centrinė miesto dalis – iki Katedros aikštės vos keleta min. automobiliu;
• YPATINGAI patogi lokacija, aplink puikiai išvystyta švietimo, paslaugų ir parduotuvių infrastruktūra, visai šalia viešojo transporto stotelės, miesto centras lengvai pasiekiamas pėstute;
• Geras susisiekimas su Vilniaus miesto centru ir kitais rajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu.
• Puikus variantas tiek gyvenimui, tiek investicijai.

BENDRA INFORMACIJA:
• Kalvarijų g., Vilnius;
• Namo statyba – 1940 m.;
• Kambarių skaičius – 2;
• Bendras plotas – 28,10 m²;
• Aukštas – 1/1;
• Sklypas – 0,84 a.;
• Pastato tipas – medinis;
• Vanduo ir nuotekos – miesto (sutartis su Vilniaus vandenimis);
• Karštas vanduo ruošiamas boileriu.

VIETA IR SUSISIEKIMAS:
• 190 m iki artimiausios viešojo transporto stotelės;
• 240 m iki parduotuvės Aibė;
• 300 m iki Kalvarijų turgaus;
• 600 m iki prekybos centro Europa;
• 750 m iki parduotuvės Lidl;
• 800 m iki prekybos centro CUP.

Daugiau informacijos telefonu.
Skambinkite - sutarsime Jums patogų apžiūros laiką.
Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Nuotraukos

Kontaktai

Capital-Experts
Skelbėjas: Capital-Experts

Panašūs skelbimai

Parduodami butai Šnipiškėse, Vilniuje

Kaina: 86250 - 143750 €, kambariai: iki 2
139 000 € 4 351 €/m²

Vilnius, Šnipiškės, Giedraičių g.

Vilnius, Šnipiškės

Giedraičių g.

139 000 € 4 351 €/m²

31.95 m² 1 kmb. 8/9 a.
Atidaryti Atidaryti
120 000 € 3 750 €/m²

Vilnius, Šnipiškės, Kalvarijų g.

Vilnius, Šnipiškės

Kalvarijų g.

120 000 € 3 750 €/m²

32 m² 1 kmb. 9/9 a.
Atidaryti Atidaryti
98 000 € 2 882 €/m²

Vilnius, Šnipiškės, Širvintų g.

Vilnius, Šnipiškės

Širvintų g.

98 000 € 2 882 €/m²

34 m² 2 kmb. 4/4 a.
Atidaryti Atidaryti