Main Image Vilnius, Senamiestis, Odminių g.

Butas pardavimui, Vilnius, Senamiestis, Odminių g. id:1056624 4 kmb.

Skelbimo ID: 1056624 Publikuota: 2026-05-21 Redaguota: 2026-05-21
389 000 €
4 010 €/m²
REKLAMA

Įmoka
1 466 €/mėn

Visi Bankai - susitarsime už jus

Paskola 330 650 €

Palūkanos 3.40%

Trukmė 30 metų

Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 190
Viso: 190
Peržiūros
Šiandien: 24
Viso: 25

Objekto informacija

Plotas m²: 97
€/m²: 4 010 €
Kambariai: 4
Konstrukcija: nenustatyta
Įrengimas: nenurodyta
Šildymas: nenurodyta
Statybų metai: 1940

Aprašymas

PRIE PAT KATEDROS AIKŠTĖS - PARDUODAMI 2 DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTAI SU DVIEM ATSKIRAIS ĮĖJIMAIS.
PIRMAS 40 M2 BUTAS - PILNAI ĮRENGTAS, PARDUODAMAS SU BALDAIS IR BUITINE TECHNIKA,
ANTRAS 57,2 M2 BUTAS SU RŪSIU - NEĮRENGTAS.

PRIVALUMAI:
Pačioje Vilniaus širdyje – viskas pasiekiama pėsčiomis.
Išskirtinė vieta Vilniaus senamiesčio širdyje su uždaru kiemu.
Tvarkingas interjeras, funkcionalus išplanavimas.
Visi langai į vidinį kiemą, todėl butuose ypač tylu.
Butai parduodami tik abudu kartu.
Planuojama namo fasado renovacija.

VIETA:
1 min. iki Gedimino prospekto
1 min. iki Katedros aikštės
Šalia parduotuvės, kavinės, restoranai ir miesto kultūros renginiai.
Tai puiki galimybė įsigyti butus prestižinėje Vilniaus vietoje – tiek gyvenimui, tiek investicijai!
--
RIGHT NEXT TO CATHEDRAL SQUARE – TWO 2-ROOM APARTMENTS FOR SALE WITH SEPARATE ENTRANCES.

The first apartment (40 sq.m.) is fully furnished and equipped, and is being sold with all furniture and household appliances.
The second apartment (57.2 sq.m.) with a basement/storage room is unfurnished.

ADVANTAGES:

* Located in the very heart of Vilnius – everything is within walking distance.
* Exceptional location in the heart of Vilnius Old Town with a private inner courtyard.
* Neat interior and functional layout.
* All windows face the inner courtyard, making the apartments especially quiet.
* The apartments are sold together only.
* Building facade renovation is planned.

LOCATION:

* 1 min. to Gediminas Avenue
* 1 min. to Cathedral Square
* Shops, cafés, restaurants, and cultural events are all nearby.

This is a great opportunity to purchase apartments in one of the most prestigious locations in Vilnius – perfect both for living and investment!0000-00-00 00:00:00
RebalticID: EO37342

Nuotraukos

Kontaktai

Egidijus Osetrovas
Skelbėjas: Rebaltic
kampas.lt/egidijus-osetrovas-62226

Panašūs skelbimai

Parduodami butai Senamiestyje, Vilniuje

Kaina: 291750 - 486250 €, kambariai: iki 4
439 910 € 4 888 €/m²

Vilnius, Senamiestis, A. Jakšto g.

Vilnius, Senamiestis

A. Jakšto g.

439 910 € 4 888 €/m²

90 m² 4 kmb. 2/3 a.
Atidaryti Atidaryti
350 000 € 5 147 €/m²

Vilnius, Senamiestis, S. Skapo g.

Vilnius, Senamiestis

S. Skapo g.

350 000 € 5 147 €/m²

68 m² 2 kmb. 2/3 a.
Atidaryti Atidaryti
382 872 € 6 489 €/m²

Vilnius, Senamiestis, Žygimantų g.

Vilnius, Senamiestis

Žygimantų g.

382 872 € 6 489 €/m²

59 m² 3 kmb. 2 a.
Atidaryti Atidaryti