Main Image Vilnius, Senamiestis, J. Basanavičiaus g.

Butas pardavimui, Vilnius, Senamiestis, J. Basanavičiaus g. id:1056015 2 kmb.

Skelbimo ID: 1056015 Publikuota: 2026-05-17 Redaguota: 2026-05-17
385 000 €
6 016 €/m²
REKLAMA

Įmoka
1 451 €/mėn

Visi Bankai - susitarsime už jus

Paskola 327 250 €

Palūkanos 3.40%

Trukmė 30 metų

Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 1711
Viso: 1711
Peržiūros
Šiandien: 24
Viso: 24

Objekto informacija

Plotas m²: 64
€/m²: 6 016 €
Kambariai: 2
Konstrukcija: nenustatyta
Įrengimas: nenurodyta
Šildymas: nenurodyta
Statybų metai: 2016

Aprašymas

Stilingas ir erdvus dviejų kambarių butas prestižiniame projekte Basanavičiaus g. priešais parką

Pagrindinės savybės:
- Erdvi svetainė kartu su virtuve
- Bosch virtuvės buitinė technika, indukcinė kaitlentė
- Aukštos klasės apdailos medžiagos. Ąžuolinės grindys
- Atskiras miegamasis su didele drabužine ir darbo stalu. Darbo stalas su reguliuojamu aukščiu (valdoma mygtukais). Pro miegamojo langus atsiveria gražūs vaizdai į parką. Tyli pusė.
- Vonios kambarys su dušu, Villeroy & Boch praustuvas, skalbimo mašina
- Tamsusis kambarys, džiovyklė
- Rekuperacija, bei oro kondicionierius
- Šildymas centrinis kolektorinis, su individualia apskaita
- Rezervuota automobilio statymo vieta požeminėje aikštelėje po namu (papildomai 35 000 Eur)
--
Stylish and spacious two-room apartment in a prestigious project on Basanavičius St. opposite the park

Main features:
- Spacious living room combined with the kitchen
- Bosch kitchen appliances, induction hob
- High-class finishing materials. Oak floors
- Separate bedroom with a large walk-in closet and a desk. Height-adjustable desk (button-controlled). Beautiful views of the park open through the bedroom windows. Quiet side.
- Bathroom with a shower, Villeroy & Boch washbasin, washing machine
- Storage room, dryer
- Heat recovery ventilation and air conditioning
- Central manifold heating with individual accounting
- Reserved parking space in the underground parking lot under the building (additional 35,000 EUR)2026-05-17 00:00:00
RebalticID: IV37335

Nuotraukos

Kontaktai

Ignas Vaitkunskas
Skelbėjas: Rebaltic
kampas.lt/ignas-vaitkunskas

Panašūs skelbimai

Parduodami butai Senamiestyje, Vilniuje

Kaina: 288750 - 481250 €, kambariai: iki 2
350 000 € 5 147 €/m²

Vilnius, Senamiestis, S. Skapo g.

Vilnius, Senamiestis

S. Skapo g.

350 000 € 5 147 €/m²

68 m² 2 kmb. 2/3 a.
Atidaryti Atidaryti
450 000 € 7 377 €/m²

Vilnius, Senamiestis, Sodų g.

Vilnius, Senamiestis

Sodų g.

450 000 € 7 377 €/m²

61 m² 2 kmb. 2 a.
Atidaryti Atidaryti
325 000 € 5 159 €/m² -3.0%

Vilnius, Senamiestis, Didžioji g.

Vilnius, Senamiestis

Didžioji g.

325 000 € 5 159 €/m² -3.0%

63 m² 2 kmb. 2/3 a.
Atidaryti Atidaryti