Main Image Kaunas, Žaliakalnis, Utenos g.

Sklypas nuomai, Kaunas, Žaliakalnis, Utenos g. id:922169

Skelbimo ID: 922169 Publikuota: 2024-03-26 Redaguota: 2024-03-26
449 € / mėn.
74,83 €/a
Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 0
Viso: 162
Peržiūros
Šiandien: 1
Viso: 30

Objekto informacija

Plotas a: 6
€/a: 74,83 €
€/a: 74,83 €
Sklypo plotas (a): 6
Paskirtis: Kita
REKLAMA
REKLAMA

Aprašymas

Sklypas paruoštas eksploatacijai ir idealiai tinkantis prekybos ar paslaugų verslui plėtoti. Sklype yra 45 kv. m., pamatai su miesto komunikacijomis: vandentiekiu, kanalizacija, elektra 28 kw., bei šviesolaidiniu internetu. Į sklypą yra patogus įvažiavimas iš pagrindinės – Utenos gatvės, esantis labai gerai matomoje, žinomoje ir pravažiuojamoje vietoje. Kaimynystėje įsikūrusi nekilnojamo turto agentūra, kirpykla bei kitos paslaugas teikiančios įmonės, o teritorija yra aptverta, užtikrinant privatumą ir saugumą.


Ši vieta strategiškai patogi, lengvai pasiekiamas miesto centras vos per 5 minutes kelio automobiliu, o iki Savanorių pr. ir K. Petrausko sankryžos atstumas yra vos 70 metrų. Čia pat esantys PC "Express market", Akademinės klinikos, "Circle K" ir viešojo transporto sustojimai įvairiuose miesto rajonuose, padidina potencialią klientų srautą.


Svarbiausia, šia gatve važiuoja visi miesto viešojo transporto maršrutai, užtikrinant didelį automobilių ir viešojo transporto srautą į miesto centrą ir iš jo. Be to, patogu išvažiuoti į autostradą per Jonavos gatvę.


Tai yra ideali vieta, kur prekybos ar paslaugų verslas gali klestėti ir pritraukti daug klientų.


NORITE IŠNUOMOTI AR PARDUOTI NEKILNOJAMĄ TURTĄ, SUSISIEKITE SU MUMIS! ĮVERTINSIME, PATARSIME, PADĖSIME APSISPRĘSTI IR PRIIMTI TEISINGĄ SPRENDIMĄ.


JŪS VISADA LAUKIAMI!


Kontaktai

Evaldas Andrijūnas
Skelbėjas: Forto siena
kampas.lt/evaldas-andrijunas
Skambinti Skambinti SMS Rašyti Rašyti