Main Image Panevėžys, Žemaičiai, Staniūnų g.

Butas pardavimui, Panevėžys, Žemaičiai, Staniūnų g. id:1056822 2 kmb.

Skelbimo ID: 1056822 Publikuota: 2026-05-22 Redaguota: 2026-05-22
94 000 €
1 324 €/m²
REKLAMA

Įmoka
354 €/mėn

Visi Bankai - susitarsime už jus

Paskola 79 900 €

Palūkanos 3.40%

Trukmė 30 metų

Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 10
Viso: 32
Peržiūros
Šiandien: 13
Viso: 23

Objekto informacija

Plotas m²: 71
€/m²: 1 324 €
Kambariai: 2
Aukštas: 1/2

Aprašymas

PARDUODAMAS BUTAS SU 2,77 ARŲ ŽEMĖS SKLYPU PANEVĖŽYJE, TAIP VADINAMAME MENININKŲ NAME, STANIŪNŲ G.!

PATRAUKLUS, NETIPINIS NAMO PROJEKTAS, ERDVUS BUTAS – PIRMAME NAMO AUKŠTE. BUTUI PRIKLAUSO 2,77 ARŲ ŽEMĖS SKLYPAS. PIGUS IŠLAIKYMAS – AUTONOMINIS DUJINIS ŠILDYMAS. VISOS MIESTO KOMUNIKACIJOS.
ĮRENGTOS 15,0 KV. M. RŪSIO PATALPOS.
SUSITARKIME DĖL BUTO APŽIŪROS - GALBŪT BŪSITE ATRADĘ NAMUS, APIE KURIUOS ILGAI SVAJOJOTE! SKAMBINKITE TEL. +370 68264330 ARBA RAŠYKITE EL.PAŠTU [email protected]
ŠIS BUTAS IDEALIAI TIKS NORINTIEMS RANKA PASIEKTI MIESTO CENTRĄ BEI GYVENTI RAMIOJE IR KOMFORTIŠKOJE APLINKOJE.
PRIVALUMAI:
* Butas strategiškai patogioje vietoje, miesto centrą galėsite pasiekti pėsčiomis!
* Jaukus vidinis kiemas!
* Butui priklauso mašinos parkavimo vieta!
* Aptverta teritorija!
* Būsite apsupti ramios bei saugios kaimynystės!
*Autonominis reguliuojamas dujinis šildymas!
*Aukštos lubos!

BENDRA INFORMACIJA:
- Adresas: Staniūnų g., Panevėžyje;
- Bendras buto plotas: 65,15 kv.m; +6 kv.m. balkonas su išėjimu į vidinį kiemą + rūsys - 15,13 kv.m.
- Sklypo plotas: 2,77 aro,;
- Aukštas: 1 iš 2;
- Kambarių skaičius: 2;
- Namo tipas: mūrinis;
- Statybos metai: 1989 m.;
- Būklė: įrengtas;
- Šildymas: autonominis - dujinis.

VIETA IR INFRASTRUKTŪRA:
- Aptverta teritorija;
- Tvarkinga aplinka;
- Šalia miesto centras.
Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Nuotraukos

Kontaktai

Zita Juchnevičienė
Skelbėjas: Capital Panevežys
kampas.lt/-capital-panevezys

Panašūs skelbimai

Parduodami butai Žemaičiuose, Panevėžyje

Kaina: 70500 - 117500 €, kambariai: iki 2
84 900 € 1 698 €/m²

Panevėžys, Žemaičiai, Beržų g.

Panevėžys, Žemaičiai

Beržų g.

84 900 € 1 698 €/m²

50 m² 2 kmb. 2/5 a.
Atidaryti Atidaryti
73 000 € 1 460 €/m²

Panevėžys, Žemaičiai, Žemaičių g.

Panevėžys, Žemaičiai

Žemaičių g.

73 000 € 1 460 €/m²

50 m² 2 kmb. 5/5 a.
Atidaryti Atidaryti
79 000 € 1 580 €/m² -2.5%

Panevėžys, Žemaičiai, Žemaičių g.

Panevėžys, Žemaičiai

Žemaičių g.

79 000 € 1 580 €/m² -2.5%

50 m² 2 kmb. 2/5 a.
Atidaryti Atidaryti