Main Image Palanga, Smilčių g.

Butas pardavimui, Palanga, Smilčių g. id:1055508 2 kmb.

Skelbimo ID: 1055508 Publikuota: 2026-05-12 Redaguota: 2026-05-12
150 000 €
6 000 €/m²
REKLAMA

Įmoka
565 €/mėn

Visi Bankai - susitarsime už jus

Paskola 127 500 €

Palūkanos 3.40%

Trukmė 30 metų

Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 30
Viso: 528
Peržiūros
Šiandien: 14
Viso: 135

Objekto informacija

Plotas m²: 25
€/m²: 6 000 €
Kambariai: 2
Aukštas: 1/2
Konstrukcija: Plytinis
Įrengimas: Įrengtas
Šildymas: Centrinis
Statybų metai: 2008

Papildoma įranga

Skalbimo Mašina
Vėdinimo sistema

Apsauga

Šarvuotos durys

Aprašymas

Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Nuotraukos

Kontaktai

Kristina Telpokaitė
Skelbėjas: Capital Palanga
kampas.lt/-capital-palanga-48838

Panašūs skelbimai

Parduodami butai Palangoje, Palangoje

Kaina: 112500 - 187500 €, kambariai: iki 2
116 000 € 3 515 €/m² -12.8%

Palanga, Malūno g.

Palanga

Malūno g.

116 000 € 3 515 €/m² -12.8%

33 m² 1 kmb. 1/4 a.
Atidaryti Atidaryti
175 000 € 3 125 €/m²

Palanga, Lazdynų g.

Palanga

Lazdynų g.

175 000 € 3 125 €/m²

56 m² 2 kmb. 1/2 a.
Atidaryti Atidaryti
125 000 € 3 571 €/m² + 4.3%

Palanga, Ganyklų g.

Palanga

Ganyklų g.

125 000 € 3 571 €/m² + 4.3%

35 m² 2 kmb. 4/4 a.
Atidaryti Atidaryti