Main Image Kaunas, Šilainiai, Pylimo g.

Butas pardavimui, Kaunas, Šilainiai, Pylimo g. id:1055655 4 kmb.

Skelbimo ID: 1055655 Publikuota: 2026-05-13 Redaguota: 2026-05-13
229 999 €
2 771 €/m²
REKLAMA

Įmoka
867 €/mėn

Visi Bankai - susitarsime už jus

Paskola 195 499 €

Palūkanos 3.40%

Trukmė 30 metų

Įsiminti
Įsiminė
0
Parodymai
Šiandien: 22
Viso: 77
Peržiūros
Šiandien: 16
Viso: 24

Objekto informacija

Plotas m²: 83
€/m²: 2 771 €
Kambariai: 4
Aukštas: 1/1
Konstrukcija: nenustatyta
Įrengimas: Įrengtas
Šildymas: nenurodyta
Statybų metai: 2025

Aprašymas

PARDUODAMAS NAUJOS STATYBOS 4 KAMBARIŲ BUTAS 1 AUKŠTE SU KIEMELIU IR ERDVIU 40 KV. M GARAŽU, KURIAME PATOGIAI TELPA DU AUTOMOBILIAI!!!
BUTAS YRA DVIBUČIAME NAME - TIKI 1 KAIMYNAS - NAMAS JAU PASTATYAS - APTVERTAS SKLYPAS, SUDĖTOS TRINKELĖS - SANDORĮ GALIMA DARYTI NORS RYTOJ!!!
--------------------
NORITE GYVENTI NE KAUNO RAJONE, O MIESTE?
TUOMET ŠIS PASIŪLYMAS KAIP TIK JUMS!
--------------------
YRA GALIMYBĖ ĮRENGTI PILNAI !!!
--------------------
Gyvenimas čia turi daugybę privalumų! Iš čia vos per kelias minutes galima pasiekti miesto centrą ar senamiestį, tad kasdieniai reikalai nesudėtingai sutvarkomi. Čia gausu darželių, mokyklų, parduotuvių - viskas ko reikia patogiam Jūsų gyvenimui yra visai šalia!!
----------------------------
Skambinkite drąsiai ir sutarsime laiką apžiūrai tel. +370 664 89 777
www.BrokerisCeslovas.lt
---------------------------
BUTO DALINĖS APDAILOS KAINA - 230 000 €;
GARAŽO KAINA - 30 000 €;
---------------------------
BENDRA INFORMACIJA:
- Statybos metai - 2025 m;
- Pastato tipas - mūrinis;
- Aukštai - 1;
- Kambariai - 4;
- Buto plotas - 82.29 kv. m.;
- Garažo plotas - 48.02 kv. m.
----------------------------
PRIVALUMAI:
- Rami ir saugi vieta KAUNO MIESTE;
- Geras išplanavimas;
- Uždaras kiemas, saugi aplinka;
- GARAŽAS 2 automobiliams;
- Gera kaimynystė;
- Parduodama su daline apdaila, įsirenkite namus pagal savo norus.
-----------------------------
Kreipkitės tel. +370 664 89 777
Jūsų NT ekspertas, Česlovas
Geriausias NT brokeris Kaune 2025 m., 2024 m., 2023 m., 2022 m., 2021 m, 2020 m
www.BrokerisCeslovas.lt

---
Jeigu planuojate PARDUOTI nekilnojamąjį turtą ar reikalinga kita pagalba nekilnojamojo turto PAVELDĖJIMO, VERTINIMO, KREDITAVIMO, STATYBOS ar vidaus ĮRENGIMO klausimais - drąsiai skambinkite - padėsiu Jums visada!
www.BrokerisCeslovas.lt Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Nuotraukos

Kontaktai

Česlovas Savickas
Skelbėjas: Capital Partners
kampas.lt/-capital-partners

Panašūs skelbimai

Parduodami butai Šilainiuose, Kaune

Kaina: 172499 - 287498 €, kambariai: iki 4
199 900 € 1 999 €/m²

Kaunas, Šilainiai, Apuolės g.

Kaunas, Šilainiai

Apuolės g.

199 900 € 1 999 €/m²

100 m² 3 kmb. 3/3 a.
Atidaryti Atidaryti
249 000 € 4 150 €/m²

Kaunas, Šilainiai, 9-ojo Forto g.

Kaunas, Šilainiai

9-ojo Forto g.

249 000 € 4 150 €/m²

60 m² 3 kmb. 1/2 a.
Atidaryti Atidaryti
189 900 € 2 466 €/m²

Kaunas, Šilainiai, Prūsų g.

Kaunas, Šilainiai

Prūsų g.

189 900 € 2 466 €/m²

77 m² 3 kmb. 4/4 a.
Atidaryti Atidaryti