Aguonų 9

Aguonų g. 9, Vilnius

Objekto Informacija

  • Plotas:Nuo 36 iki 85 m²
  • Kaina:Nuo 2050 iki 3050 €/m²
  • Tipas:Butų pardavimas
  • Gyvenamasis rajonas:Senamiestis
  • Aukštai:5

Aprašymas

Aguonų 9 - tai nauji modernūs apartamentai Vilniaus miesto širdyje, iš kurių Senamiesčio privalumai pasiekiami ranka. Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis.

Apartamentai yra Naujamiesčio ir Senamiesčio sankirtoje, ramioje, mažai pravažiuojamoje ir žalioje Aguonų g. Priešais naujos statybos prabangūs daugiabučiai namai Šaltinių g., visiškai šalia vaikų ugdymo įstaigos (S.Daukanto progimnazija), sporto klubai, restoranai, parduotuvės, parkai ir skverai. Puikus susisiekimas pėsčiomis, dviračiu, automobiliu ar viešuoju transportu. 

Norint pasiekti išskirtinį kokybės standartą, namo statybai naudojamos labai aukštos kokybės ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai:
 - A energetinė klasė (itin žemi šildymo kaštai). Šildymas centrinis-kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų. Apartamentuose įrengiamas grindinis šildymas su išmaniuoju valdymu.
 - Sienos silikatinių blokelių mūro, apšiltintos putų polistirenu (neoporu). Aukštenės nei standartinės lubos - apie 2,80 m.
 - Natūralaus granito akmens tinko fasadas. Bus sumontuoti šilumą taupantys aukštos kokybės medinių rėmų langai su 3 stiklų paketu, įvairiai varstomi. 
 - Bus įrengta centrinė rekuperacinė vėdinimo sistema, užtikrinanti nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą nevarstant langų ir taip išvengiant triukšmo ir dulkių patekimo į kambarius iš lauko. Taip pat įrengiamos komunikacijos kondicionieriams.
 - Viršutinių aukštų mansardiniai apartamentai su erdviomis terasomis. Butų balkonuose medinių lentų grindys. 
Statybos metu apartamentus esant poreikiui galima apjungti, suformuoti reikiamo ploto butus, nepažeidžiant reikalavimų keisti išplanavimo, elektros, santechnikos planus.

 Po namu įrengtos požeminio parkavimo vietos, sandėliukai, dviračių saugykla. Požeminė parkavimo aikštelė ir namo teritorija stebima vaizdo kameromis. 
 Komfortiška aplinka, sklypo teritorija bus apželdinta, aptverta, šalia namo bus įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

 Plačiau apie projektą sužinosite tinklapyje www.aguonu9.lt


Fotografijos


Skelbimo informacija

  • Skelbimo ID: 10
  • Publikuota: 2017 03 14
  • Redaguota: 2018 09 25