"B23" Naujamiestis

Plotas (m2):
Nuo 25 iki 86 m²
Kaina:
Nuo 1578 Eur/m²
Tipas:
Butų pardavimas
Gyvenamasis rajonas:
Naujamiestis
Adresas:
Smolensko g., Vilnius Objektas žemėlapyje
Aukštų skaičius:
0
Kontaktai:
8 618 04 885 Daugiau kontaktų
Vystytojas:
Koks tai projektas?
Greta rasite darželius, mokyklas, o Vingio parką ir Vilniaus senamiestį galėsite pasiekti pėsčiomis. Čia puikiai suderinsite privatumą, racionalius gyvenimo ir transporto sprendimus, rasite laisvalaikio zonas ir naudositės lengvai pasiekiamais Vilniaus Senamiesčio privalumais.

DĖMESIO: Jau pradėti butų pardavimai II–ojo etapo namuose (Nr. 2, 4, 5). Šiuo plėtros etapu bus pastatyti trys nauji namai (7-8 aukštų su liftais), kuriuose galėsite rinktis šiltus ir kokybiškus 1 – 4 kamb. (25 – 86 m2) butus su balkonais bei terasomis. Iš viso antrojo etapo metu pirkėjams bus pasiūlyta 190 butų. Visi butai bus A energinės klasės su rekuperacine vėdinimo sistema. Butų kaina nuo 1578 EUR/m2. Planuojama statybų pabaiga – 2018 m. I ketvirtis.

NAUJIENA: Pamirškite buto pilnos apdailos rūpesčius, nes viename II–ojo etapo name N.5 visi butai bus parduodami tik su pilna apdaila! 
Apie projektą:

Pristatome Jums „B23“ – A energinės klasės butai Naujamiestyje su rekuperacine vėdinimo sistema. Gyvenkite visiškai greta Vilniaus senamiesčio ir mėgaukitės patogiu gyvenimu naujos kartos kvartale. 

Privalumai:

• Gyvensite visiškai greta Vilniaus senamiesčio, o miesto centrą patogiai pasieksite pėsčiomis (15 min), dviračiu (10 min), viešuoju ar asmeniniu transportu (7 min).

• Jūsų saugumui ir privatumui užtikrinti vidinis gyvenvietės kiemas bus uždaras ir rakinamas, o automobiliai kiemuose nebus parkuojami.

• Gyventojų patogumui projekte bus įrengta elektromobilių dalijimosi paslaugos aikštelė.

• Lanksčios parkavimo sąlygos: vietą savo automobiliui galite išsinuomoti arba įsigyti pasirinktą vietą požeminiame arba antžeminiame parkinge.

• Vidinis gyvenvietės kiemas bus apželdintas, jame bus įrengtos aktyvaus poilsio zonos jūsų laisvalaikiui. Ramybės mėgėjai tylia aplinka galės mėgautis prie gyventojams skirto fontano.

• Gyventojai savo dviračius galės saugoti specialiai įrengtoje atskiroje, uždaroje dviračių saugykloje.

Energijos suvartojimo klasė A

Pardavėjo kontaktai

Rūta Krikščiūnaitė

8 618 04 885