Main Image Vilnius, Bajorai, Salaspilio g.

Bajorų alėjos

Butas pardavimui, Vilnius, Bajorai, Salaspilio g.

Skelbimo ID: 524541 Publikuota: 2020 02 27 Redaguota: 2020 06 15
€58 600 - €164 500
Peržiūros
Viso: 352
Peržiūros
Šiandien: 3
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas: nuo 41 iki 102
Kaina: 1429 - 1612 €/m²
Konstrukcija: Mūrinis
Įrengimas: Dalinė apdaila
Šildymas: Dujinis
Statybų metai: 2019 m. IV Ketvirtis
Būklė: Pastatytas
Energetinė Klasė: A

Aprašymas

„Bajorų alėjos“ – tai unikali mažaaukščių namų gyvenvietė kalvotoje 9 hektarų teritorijoje Bajoruose, sukurta taip, kad joje norisi gyventi, augti ir mėgautis ramybe. Į ją ilgametę patirtį iš vienos gražiausių sukurtų gyvenviečių Lietuvoje „Santariškių namai“ savo sėkmės istoriją perkelia įmonė EIKA.


APIE GYVENVIETĘ

Mažaaukščių namų gyvenvietė „Bajorų alėjos“ bus plėtojama trimis etapais – pirmajame projekto kvartale bus pastatyti 126 butai ir kotedžai su balkonais, terasomis ar individualiais kiemeliais. Gyvenvietėje planuojama įrengti vaikų žaidimo aikšteles, pavėsines, poilsio gultus ir lauko kepsninių zoną. Daug dėmesio skiriama gyventojų privatumui: individualūs kotedžų įėjimai, viena daugiabučio laiptinė. Kalvotame reljefe išsidėstę namai suformuos uždarą erdvę, kurioje nebus automobilių, bus suformuotos ilgamečių liepų, obelų, vyšnių bei kitų medžių alėjos. 


APIE GAMTĄ 

 Šalia esančiu Ukmergės plentu „Bajorų alėjų“ gyventojai automobiliu ar viešuoju transportu galės greitai pasiekti didžiuosius prekybos centrus ir parduotuves (BIG, Domus PRO, „Senukai“, RIMI, LIDL ir kt.), mokyklas ir darželius, gydymosi įstaigas ar sporto klubą. Šventeliškių ir Chodkevičiaus gatvių sankirtoje planuojama statyti nedidelį prekybos centrą, kuriame bus patogu apsirūpinti kasdienio vartojimo prekėmis. Ukmergės gatvę siekiantis vakarinis aplinkkelis pagerina susisiekimą ir mažina automobilių spūstis aplinkinėse gatvėse, o netolimoje ateityje susisiekimą dar labiau pagerins ir šiaurinis aplinkkelis, eisiantis Mykolo Lietuvio gatve. 


APIE VIETĄ 

Projektuojami kelių tipų pastatai: dviejų aukštų su mansarda kotedžų tipo daugiabučiai su individualiais įėjimais ir keturių aukštų daugiabučiai su erdviais balkonais. Didžioji dalis projektuojamų butų bus funkcionalūs ir kompaktiški, o kotedžai – erdvesni ir su lanksčiai planuojamomis erdvėmis. Dalyje butų bus galimybė atskirti virtuvės zoną nuo svetainės. Gyventojų patogumui po namais suprojektuoti sandėliukai, o prie kotedžų bus įrengtos stoginės automobiliams.


NAUJO TIPO KOTEDŽINIAI BUTAI - ,,LIEPA'':

2k. 50 - 51 m²;

3k. 61 - 62 m²;

4k. 92 - 102 m²; 


MAŽAAUKŠTIS DAUGIABUTIS ,,VYŠNIA'':

1,5 k. – 41 m²

2 k. 43 – 53 m²

3 k. 58 – 59 m² 

Fotografijos