Main Image Vilniaus r. sav., Avižieniai, Mechanizatorių g.

Avižienių slėnio namai

Namas pardavimui, Vilniaus r. sav., Avižieniai, Mechanizatorių g.

Skelbimo ID: 504905 Publikuota: 2018 12 11 Redaguota: 2020 03 01
€103 000
Peržiūros
Viso: 170
Peržiūros
Šiandien: 1
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas: nuo 78 iki 80
Sklypo Plotas: nuo 5 a
Kaina: 1287 - 1320 €/m²
Konstrukcija: Mūrinis
Įrengimas: Įrengtas
Šildymas: Elektrinis, Geoterminis, Oras-oras, Oras-vanduo
Statybų metai: 2019 m. II Ketvirtis
Būklė: Pastatytas
Energetinė Klasė: A

Aprašymas

„Avižienių slėnio namai“ – tai išskirtinis ir ambicingas projektas, sukurtas žmonėms, kurie nori “išsilaisvinti” iš daugiabučių, suteikiantis galimybę už standartinio naujos statybos trijų kambarių buto kainą įsigyti individualų būstą gamtos apsuptyje. Čia įsikūrę galėsite mėgautis ramybe ir privatumu, kurių taip trūksta miesto daugiabučiuose.


Modernus skandinaviško stiliaus namų kvartalas kuriasi sparčiai besiformuojančiame žaliame bei švariame Vilniaus priemiesčio mikrorajone – Avižieniuose. Puikus susisiekimas su miesto centru vakariniu aplinkkeliu Jums sutaupys laiko, o graži ir harmoninga aplinka bei grynas oras padės atsigauti po dienos darbų.


Optimalios kvadratūros namuose suprojektuota po du miegamuosius, iš kurių vieną esant pageidavimui būtų galima padalinti į du. Aukštos salono lubos padidina erdvės įspūdį, o dideli vitrininiai langai užtikrina, kad visais metų laikais bus maksimaliai išnaudota natūrali šviesa.

Kiekvienas namas turi nuosavą kiemelį su terasa, kurioje galėsite pasitikti rytą su kavos puodeliu ar leisti savaitgalius grilyje skrundant kepsniams. Prie kiekvieno namo įrengtos dvi erdvios parkavimo vietos, išklotos trinkelėmis. Gatvės asfaltuotos bei apšviestos. Kvartalo teritorijoje bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

Nedidelės kvadratūros namuose racionaliai ir patogiai suplanuotas kiekvienas kvadratinis metras. Dėl skandinaviško stiliaus architektūros, aukštų lubų ir didelių langų jausitės tikrai komfortiškai ir jaukiai. Itin didelį dėmesį skyrėme namų statybos kokybei ir funkcionalumui.


Kiekvienas namas turi nuosavą kiemelį su terasa, kurioje galėsite pasitikti rytą su kavos puodeliu ar leisti savaitgalius grilyje skrundant kepsniams. Prie kiekvieno namo įrengtos dvi erdvios parkavimo vietos, išklotos trinkelėmis. Gatvės asfaltuotos bei apšviestos. Kvartalo teritorijoje bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė.


A energetinės klasės namas – tai šiltas ir nereikalaujantis didelių išlaidų būstas.


Kiekvieno namo gyventojai turės erdvią parkavimo aikštelę prie pat namo dviems automobiliams Jūsų patogumui ir sveikatai kvartale suformuota laisvalaikio ir poilsio zona.


Kvartalo „Avižienių slėnio namai“ naujakuriai ateityje esant poreikiui galės pasididinti savo gyvenamą plotą nuo 78 kv.m iki 98 kv.m. Tai reiškia statybos galimybę dar 20 kv.m, kurie gali tapti papildomais dviem kambariais arba kitiems poreikiams pritaikytomis patalpomis. Tam nereikės jokių papildomų leidimu ar sutikimu, tiosiog būsto įsigijimo metu kiekvienam namui bus suteiktas galiojantis projektas ir neterminuotas statybos leidimas.


Natūralus kalvotas reljefas suteikia puikius gamtos vaizdus ir padeda sukurti pakankamai privatumo kiekvienam namui. Pro vitrininius langus ir iš terasos atsiveria vaizdai į apylinkių kalvas bei nuosavą kiemą. 


Fotografijos