Main Image Vilnius, Antakalnis, Smėlio g.

Antakalnio panorama

Butas pardavimui, Vilnius, Antakalnis, Smėlio g.

Skelbimo ID: 524542 Publikuota: 2020 02 27 Redaguota: 2020 07 07
€63 086 - €177 660
Peržiūros
Viso: 416
Peržiūros
Šiandien: 1
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas: nuo 28 iki 79
Kaina: 2248 - 2253 €/m²
Konstrukcija: Mūrinis
Įrengimas: Dalinė apdaila
Šildymas: Centrinis Kolektorinis
Statybų metai: 2019 m. III Ketvirtis
Būklė: Pastatytas
Energetinė Klasė: A

Aprašymas

„Antakalnio panorama” – nauji butai Antakalnyje su Vilniaus panoramos vaizdu. Projektas apsuptas gamtos, Senamiesčio pašonėje, nepaliks abejingų patogaus gyvenimo ieškančių miestiečių. Patogu, nes viskas šalia: čia pat išsidėsčiusios parduotuvės, mokymo įstaigos, darželiai. Vos per kelias minutes vaikai saugiai pasieks savo namus iš mokyklų ar viešojo transporto stotelių. Namas tolėliau nuo gatvės apsuptas naujai įrengtos poilsio zonos – žaliuojančio skvero, o jaukiame vidiniame kieme vaikus džiugins žaidimų aikštelė.


Erdviame sklype jau pastatytas 2 korpusų 5 ir 7 aukštų, A energetinės klasės gyvenamasis namas su požemine parkavimo aikštele. Net 58 nauji butai Antakalnyje ir 15 skirtingų išplanavimų, kiekvienas būstas su balkonu arba terasa. Viršutinių butų gyventojai galės stebėti atsiveriančią bažnyčių stogų bei netoli esančio Šveicarijos miško panoramą. Jūsų patogumui name bus įrengtos dviračių bei vežimėlių saugyklos, elektromobilų pakrovimas.


Atraskite Antakalnio dvasią, pajuskite vietos privalumus, – turtinga istorija ir nedidelis atstumas nuo miesto centro, kurį automobiliu ar elektriniu paspirtuku pasieksite lengvai ir greitai. Stiprus sąryšis su gamta – norint pailsėti ir praleisti laiką gamtoje su šeima ar augintiniu, šalia namų turėsite didelį pasirinkimą Antakalnio miškų, parkų pasivaikščiojimams, šalia tekančios upės pakrantę.

Fotografijos