Main Image Varėnos r. sav., Varėna, M. K. Čiurlionio g.

Patalpos pardavimui, Varėnos r. sav., Varėna, M. K. Čiurlionio g. id:507279 600€/m²

Skelbimo ID: 507279 Publikuota: 2018 04 20 Redaguota: 2020 01 11
€60 000
Peržiūros
Viso: 132
Peržiūros
Šiandien: 1
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas m²: 100
€/m²: 600
Kambariai: nenurodyta
Konstrukcija: Plytinis
Įrengimas: Naujas
Šildymas: Centrinis
Statybų metai: 1960
Paskirtis: Kita

Aprašymas

PARDUODAMAS 100 KV.M. GROŽIO SALONAS M.K.ČIURLIONIO GATVĖJE, VARĖNOJE.
Patalpų bendras plotas - 100 kv.m, du aukštai + rūsys. Vieta labai gerai matosi iš judrios M.K.Čiurlionio gatvės bei nuo ligoninės/poliklinikos. Parduodamose patalpose daug metų sėkmingai buvo vykdoma komercinė veikla - šiuo metu patalpos pritaikytos grožio salonui, yra gautas higienos pasas.
2017 m. atliktas pastato kapitalinis remontas - sudėti nauji langai, sudėtos naujos grindys, apšiltintos sienos, nauja elektros instaliacija, pakeisti kanalizacijos vamzdžiai, sumontuota papildoma šildymo sistema, naujos vidaus ir lauko durys, kalvio tvorėlės, stogas + terasa virš rūsio įėjimo ir tt. Bendra darbų su medžiagomis kaina - 30 000 eurų (apžiūros metu matysite atliktų darbų apimtį).
Šiuo metu pirmas aukštas pritaikytas įvairioms grožio paslaugoms teikti. Yra kriauklė/vanduo, atskira niša darbui, laukiamasis. Gali dirbti kelios specialistės vienu metu. Antrajame aukšte (įrengtas atskiras įėjimas) yra tualetas/kriauklė bei atskira 25 kv.m. patalpa, kurioje taip pat gali būti vykdoma pasirinkta veikla (pvz. masažo procedūros ar kitos veiklos).
Rūsys taip pat turi atskirą įėjimą, todėl gali būti eksploatuojamas atskirai.
Abu aukštai bei rūsys yra šildomi bei turi atskirus įėjimus, todėl gali būti naudojami/nuomojami atskirai. Perkant pastatą investicijai arba dalinai sau (bei norint vieną ar dvi patalpas išnuomoti) prognozuojamos mėnesio nuomos kainos: pirmas aukštas 33 kv.m. - 200 eurų, rūsys 33 kv.m. - 100 eurų, antras aukštas - 120 eurų.
Patalpos tinkamos sveikatingumo/sveikatinimo ar kitoms paslaugoms teikti.
Kviečiu apžiūrėti patalpas ir įsitikinti, kad tai puiki vieta Jūsų veiklai vykdyti. Dėl jau atlikto kapitalinio remonto, sutaupysite daug laiko ir nervų, galėsite iš karto dirbti.
Prie pastato priklauso 2 arai žemės.
NORITE APŽIŪRĖTI? SKAMBINKITE AR RAŠYKITE! SIŪLYKITE SAVO KAINĄ - MES APSVARSTYSIME VISUS JŪSŲ PASIŪLYMUS!
IEŠKOTE AR PARDUODATE NT DZŪKIJOJE?! NEMOKAMAI KONSULTUOJU ŽEMĖS IR MIŠKŲ SKLYPŲ, NAMŲ, SODŲ, SODYBŲ, KOMERCINIŲ PATALPŲ PARDAVIMU, SKLYPŲ PASKIRČIŲ KEITIMAIS, NT PLĖTOJIMO IR VISAIS TEISINIAIS SU NT SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS. IŠGIRSKITE PROFESIONALŲ PATARIMĄ - SPRĘSKITE PATYS!

Fotografijos