Šiauliai, Zokniai, Bačiūnų g.

Patalpos pardavimui Šiauliai, Zokniai, Bačiūnų g.

Šiauliuose, Bačiūnų g. šalia Rėkyvos ežero, parduodamas 2202,85 kv. m komercinių patalpų kompleksas tinkamas gamybai, sandėliavimui. Rami ir saugi vieta. Patogus susisiekimas su Kauno miestu – iš Bačiūnų g. eina kelias link Šiluvos. Patalpos puikiai pritaikytos medžio apdirbimo, baldų gamybos veiklai. Šiuo metu Bačiūnų g. yra gerinama infrastruktūra – vyksta gatvių, šaligatvių ir dviračių takų rekonstrukciniai darbai. Šalia parduodamų patalpų komplekso yra autobuso stotelė, maisto prekių parduotuvė. Netoliese yra dvi poilsiavietės.
Patalpų kompleksas parduodamas su 70,06 arų iš LR valstybės nuomojama žemė. Didžioji dalis teritorijos asfaltuota (daug vietos transportui, žaliavoms, medžiagoms.). Dalis teritorijos atskirta, kaip privati poilsio erdvė šalia gyvenamosios patalpų dalies. Ši erdvė apsodinta vėja, yra sodas, dekoratyviniai medžiai, želdynai, Uždaras vidinis kiemas su terasa, įėjimu į pirtį. Taip pat yra išėjimas iš teritorijos link Rėkyvos ežero.
Saugumas/apsauga: Visas teritorijos perimetras aptvertas aukšta gelžbetonio tvora, įrengti metaliniai vartai į teritoriją patekti. Tvora nuo gatvės pusės atitraukta, jokio triukšmo, visiškas privatumas ir saugumas. Prie tvoros nuo gatvės pusės pastatytas pakeltas apsaugos vagonėlis. Teritorijoje įrengtos stebėjimo kameros, priešgaisrinė ir apsaugos signalizacija.
Patalpų kompleksą sudaro šie pastatai:
• pagrindinis mūrinis dviaušktis pastatas (statytas 1946m - 1975m, modernizuotas, apšiltintas, rekonstruotas 2006m):
o Pirmas aukštas – sandėliavimo patalpos ir dirbtuvės sudaro daugiau nei 1300 kv. m. Dirbtuvėse yra ventiliacija, patalpos šildomos, yra elektra. Patalpos puikiai pritaikytos medžio apdirbimo, baldų gamybos veiklai:
 Yra dažyklos ir džiovyklos patalpos ir įranga;
 Galima pirkti su visa įranga: medžio apdirbimo, plokščių šlifavimo staklėmis;
o Antras aukštas: Administracinės patalpos – antrame aukšte, kabinetinė sistema, naujai sutvarkytos, įrengtos erdvės. Patalpos šildomos, yra elektra. Dalis antro aukšto patalpų – didelės, erdvios ir šviesios patalpos – naudojamos kaip ekspozicinės erdvės.
o Gyvenamosios patalpos – naujai įrengtos apie 300 kv. m erdvės: svetainė, du miegamieji, virtuvė, vonios kambarys, balkonas.
o Pirtis;

• mechaninės dirbtuvės (atskiras pastatas kieme);
• apsaugos vagonėlis;

Komunalinės paslaugos:
o Elektra (90 KW galingumas) – keturių tarifų skaitliukas, nuotolinis nuskaitymas,
o Vandentiekis – miesto,
o Kanalizacija – vietinė,
o Šildymas – autonominis. Kieto kuro katilai. Yra paruošta galimybė montuoti dar vieną kieto kuro katilą papildomam gamybinių patalpų, džiovyklos apšildymui. Gyvenamos patalpos šildomos autonomiškai – kieto kuro katilu.

Dalis pastato stogo išnuomota mobiliojo ryšio tiekėjams – gaunamos pastovios pajamos.
Patalpos tinka sandėliavimui, gamybinei veiklai. Didelė teritorija, puikiai sutvarkytos patalpos, rami vieta, rekreacinės zonos, patogus susisiekimas.
-- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH423616

  • Šiandien: 0 / 0
  • Viso: 3300 / 40

  • Skelbimo ID: 416391
  • Publikuota: 2019 04 15
  • Redaguota: 2019 06 18