Main Image Šakių r. sav., Lekėčiai

Patalpos pardavimui, Šakių r. sav., Lekėčiai id:229229 455€/m²

Skelbimo ID: 229229 Publikuota: 2016 09 12 Redaguota: 2019 06 19
€450 000
Peržiūros
Viso: 758
Peržiūros
Šiandien: 2
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas m²: 987
€/m²: 455
Kambariai: nenurodyta
Konstrukcija: Plytinis
Įrengimas: Naujas
Šildymas: nenurodyta
Statybų metai: nenurodyta
Paskirtis: Biurui, Sandėliavimo-Gamybos

Aprašymas

PARDUODAMA GEROS BŪKLĖS,VEIKIANTI GAMYBINĖ BAZĖ – LENTPJŪVĖ
Lentpjūvė randasi strategiškai geroje vietoje, tik 25 km.nuo VIABALTIKOS magistralės ir 30 km. nuo Kauno.
Medienos apdirbimas, džiovinimas, impregnavimas. Kompleksinis medienos paruošimas statyboms.. Pagrindinė įmonės veikla - medienos apdirbimas, džiovinimas, impregnavimas. Gamina įvairaus profilio obliuotas, džiovintas lentas, vidaus ir lauko dailylentes, terasines lentas iš spygliuočių ir lapuočių medienos.
Gamybinėje bazėje yra gamybiniai, sandėliavimo ir administraciniai pastatai. Bendras pastatų plotas – 987 kv.m. Yra 4 pastatai: administracinis – 50 kv.m, gamybinis – 800 kv.m.,stoginė sandėliavimui 520 kv.m.,dvi konvekcinės džiovyklos po 65 kubinius metrus. Pastatai yra yra geros būklės, eksploatuojami ir prižiūrimi. Bazė yra 1,88 ha ploto nuosavos – komercinės paskirties žemės sklype. Gamybinė bazė yra aptverta tvora, yra įrengti įvažiavimo į teritoriją vartai, teritorijoje automobilių stovėjimo aikštelės, asfaltuotas privažiavimas.. Pastatai pilnai rekontruoti (nauji plastikiniai langai,durys,grindys betono,stogai nauji cinkuotos skardos),signalizacija,video stebėjimo sistema.Nauja,pilnai automatizuota katilinė su 500kw galingumo katilu.
Medienos gamybinė bazė parduodama su įrengimais,kaip: naujas rėminis siaurapjūklis gateris TRAK MET PRU – 570; naujas juostinis pjovimo gateris TRAK MET TTPm – 600; naujas medienos pjovimo bekeris; medienos skersavimo staklės PF – 450; malkų skaldyklė HAKKI PHILKE – 40; atraižų ir medienos atliekų kapoklė WEIMA.
AUTOPARKAS:
Miškovežis,
Autokrautuvas po kapitalinio remonto;
Lengvasis automobilis;
Degalų talpykla savo reikmėms (įregistruota VMI )
______________________________________________________________________________________
Reikalinga profesionali pagalba PERKANT ar PARDUODANT, NUOMOJANT ar IŠSINUOMOJANT nekilnojamąjį turtą – kreipkitės į K. Donelaičio g. 77 - 2,Kaunas

Fotografijos