Vilnius, Antakalnis, V. Grybo g.

Butas pardavimui Vilnius, Antakalnis, V. Grybo g.

PARDUODAMAS 2 kambarių, 50 kv. m. naujai įrengtas butas 2013 m. statybos name, esantis V. Grybo g. Antakalnio rajone, 4 iš 6 aukštas.

Puiki vieta gyventi - aplink daug žalumos ir švarus oras. Uždaras privatus namo kiemas. Labai patogus susisiekimas su kitais miesto rajonais tiek viešuoju tiek nuosavu transportu. Automobiliu iki senamiesčio vos 5 min. kelio. Iki parduotuvės tik 50 m.

Buto išplanavimas:
Svetainė kartu su virtuve joje taip pat yra didelis balkonas. Atskiras miegamasis su dideliu (3 kv.m.) balkonu. Erdvus dušas su WC.
Baldai ir įrengimai:
Butas parduodamas su visais baldais: minkštas baldų komplektas, televizorius, spintelės, dvigulė lova, viena paprasta kita įmontuota spinta, skalbimo mašina, orkaitė, gartraukis ir kita.
Mūrinis namas, labai šiltas ir ekonomiškas butas. Šildymas su individualia apskaita - galite patys kontroliuoti kiek suvartojate šilumos.
Yra liftas. Langai orientuoti į vidinį kiemą, pietryčių pusę.
Labai tyli ir rami pusė.

Puikiai tinka tiek investicija nuomai, tiek patogiam gyvenimui vienam žmogui ar porai.-- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH379011

Profesionali pagalba parduodant, nuomojant ir įsigyjant nekilnojamąjį turtą:
- Sandoriui reikalingų dokumentų analizė prieš pardavimą;
- Preliminariųjų, rezervavimo sutarčių, priėmimo-perdavimo aktų ir kitų sutarties priedų bei dokumentų parengimas apsaugant jūsų interesus;
- Efektyvi ir itin platų pirkėjų ratą apimanti rinkodara ir marketingo priemonės, pirkėjų srauto monitoringas;
- Jūsų interesų atstovavimas derybose, sutarčių derinime;
- Konsultavimas mokestiniais, juridiniais klausimais.

  • Šiandien: 2 / 0
  • Viso: 341 / 7

  • Skelbimo ID: 410918
  • Publikuota: 2017 03 17
  • Redaguota: 2019 05 16