Main Image Panevėžio r. sav., Miežiškiai, Taikos g.

Butas pardavimui, Panevėžio r. sav., Miežiškiai, Taikos g. id:456483 2 kamb. 173€/m²

Skelbimo ID: 456483 Publikuota: 2019 08 29 Redaguota: 2020 03 17
€8 500
Peržiūros
Viso: 271
Peržiūros
Šiandien: 0
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas m²: 49
€/m²: 173
Kambariai: 2
Aukštas: 2/2
Konstrukcija: Plytinis
Įrengimas: nenurodyta
Šildymas: Centrinis
Statybų metai: nenurodyta

Aprašymas

Parduodamas renovuotame name 2 kambarių butas, Taikos g., Miežiškių mstl., Panevėžio raj. Butas perplanuotas, iš dviejų kambarių perdarytas į tris kambarius. Butas šviesus ir erdvus. WC ir vonios kambaryje pradėta remonto darbai, supirktos medžiagos ( gyvatukas, cementas, plytelės....) Namas mūrinis, 1975 m. statybos, renovuotas, butas 2 aukšte iš dviejų, bendras plotas 48.63 kv.m. Langai plastikiniai, grindys – medinės, sienos – tapetai, šarvo durys, virtuvė pereinama. Butui priklauso rūsys. Tvarkinga laiptinė, sudėti plastikiniai langai, ramūs kaimynai. Kiemas sutvarkytas, didelė automobilių stovėjimo aikštelė, įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

Jeigu Jums reikia patarimo parduodant ar įsigyjant nekilnojamąjį turtą - kreipkitės, visada rasiu, kaip Jums padėti! Kviečiu apžiūrai ir deryboms Jums patogiu laiku.
Greitas ir saugus sandoris. PIRKĖJAMS NĖRA TARPININKAVIMO MOKESČIO! Profesionali konsultacija ir atsakymai į Jums rūpimus klausimus.
Perkant su paskola - palankios bankų sąlygos LUMINOR, SWEDBANK, SEB bankuose. Turto vertinimas ir dokumentų tvarkymas notariniam sandoriui.
VISKAS VIENOSE RANKOSE.
PATIKĖKITE VISUS RŪPESČIUS MUMS – SU MUMIS IŠTIES PAPRASTA!!!
DĖL PAPILDOMOS INFORMACIJOS IR APŽIŪROS SKAMBINKITE TEL. 8 659 38180 ARBA RAŠYKITE EL.PAŠTU SAKENIENE@GMAIL.COM

Fotografijos