Main Image Klaipėda, Centras, Danės g.

Butas pardavimui, Klaipėda, Centras, Danės g. id:676895 3 kamb. 2100€/m²

Skelbimo ID: 676895 Publikuota: 2021 06 30 Redaguota: 2021 10 18
€136 500
Peržiūros
Viso: 150
Peržiūros
Šiandien: 1
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas m²: 65
€/m²: 2100
Kambariai: 3
Aukštas: 2/5
Konstrukcija: Plytinis
Įrengimas: Reikia remonto
Šildymas: Centrinis
Statybų metai: 1964

Aprašymas

**Parduodamas išskirtinėje vietoje, Klaipėdos centre, Danės g. esantis butas su rūsiu mūriniame name, 2-ame aukšte. Paruoštas naujų šeimininkų norams ir pageidavimams. Pridedamas ir architektės projektinis pasiūlymas. Puikus išplanavimas, aukštos lubos, erdvūs kambariai. Galimybė įsirengti savo svajonių namus taip, kaip norisi patiems.

**Butas su nuostabiu vaizdu į rekonstruojamą Danės skverą ir parką, langai tiesiai į parko fontaną, Meridianą bei vidinį kiemą. Šalia rekonstruojamas Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras.

**Jau kitąmet namas pradedamas renovuoti, tad būsimi namai taps dar patrauklesni ir ekonomiškesni. Būsto vertė dar išaugs. Techniniame namo renovacijos pasiūlyme teiktas ir antro aukšto gyventojų pageidavimas įrengti terasą - balkoną su vaizdu į žaliuojantį parką ir Meridianą. Bute yra vienas balkonas, vidinio kiemo pusėje, atsiveriant Klaipėdos senojo pašto ir kariliono vaizdams.

**Name ir laiptinėje puikūs kaimynai, draugiška namo bendruomenė. Butui priklauso ir rūsys. Nors namas pačiame miesto centre, aplinka rami ir nesijaučia miesto šurmulio ir triukšmo, nes yra atokiau nuo pagrindinės gatvės.

**Namo lokacija puiki - šalia senamiestis, visos lankomos vietos (muziejai, teatrai, kitos kultūrinės ir pramoginės miesto įstaigos ir vietos, kavinės, restoranai), iki senosios perkėlos ir kelto 7 min. pėstute ir jūs jau kitame Kuršių marių krante - Smiltynėje, iš kurios pasieksite ir Neringą, Jūrų muziejų bei delfinariumą bei nuostabų Smiltynės paplūdimį.

**Autobusų stotelės visiškai šalia namo.

**Senasis turgus ir maisto prekių parduotuvės taip pat pasiekiamos pėstute. Gyvenant šioje vietoje - automobilį galite drąsiai iškeisti į ekologišką transporto priemonę - dviratį ar paspirtuką - arba sveikatai gerinti - vaikščioti pėstute. Keturatę transporto priemonę galėsite palikti tolimesnėm kelionėm.

Kontaktinis asmuo: Karina, [email protected], tel. +37062058270.

Fotografijos