Main Image Alytus, Senamiestis, S. Dariaus ir S. Girėno g.

Butas pardavimui, Alytus, Senamiestis, S. Dariaus ir S. Girėno g. id:532413 2 kamb. 1384€/m²

Skelbimo ID: 532413 Publikuota: 2020 03 23 Redaguota: 2020 03 23
€72 000
Peržiūros
Viso: 44
Peržiūros
Šiandien: 3
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas m²: 52
€/m²: 1384
Kambariai: 2
Aukštas: 2/4
Konstrukcija: Mūrinis
Įrengimas: Įrengtas
Šildymas: Centrinis Kolektorinis, Elektrinis
Statybų metai: 2008
Energetinė Klasė: B

Aprašymas

S.Dariaus ir S.Girėno 6B 2008 m. modernios statybos name.

Butas puikus, ekonomiškas, labai šviesus ir erdvus, užimantis 52 kv. m. 2 a. iš 4 a. Bute yra erdvi svetainė, kurioje dideli mediniai ( UAB Alseka) langai nukreipti į pietus (namo vidinį kiemelį), sujungta su valgomojo zona (su virtuve) ir erdviu balkonu. Taip pat miegamasis kambarys. Butui rūsyje priklauso 4.38 kv.m sandėliukas.

Butas yra ypatingai šiltas ir ekonomiškas, šalčiausiais mėnesiais mažos sąskaitos už šildymą. Šildymas kolektorinis, o apskaita individualiai pagal skaitiklio parodymus, kiekvienam butui. Reguliuokite šildymą pagal savo poreikius – centrinis-kolektorinis šildymas leis jį kontroliuoti patiems. Svetainėje didelis grindinis konvektorius. Vonioje elektrinis grindinis šildymas.

Namas pastatytas atokiau nuo pagrindinės gatvės (akligatvis), esančiame daugiabučio bendrasavininkų žemės sklype. Parduodama su žemės sklype butui priklausančia žeme.

Po namu įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kur tilps ne tik automobiliai, bet dviračiai ir kt. Esant poreikiui, už atskirą kainą galima įsigyti ir požeminį parkingą automobiliui, į kurį galima nusileisti tiesiai iš laiptinės liftu.

Jei nusprendėte įsigyti nuosavą būstą - rinkitės tokį, į kurį visuomet malonu sugrįžti. Būtent tai ir patirsite apsilankę šiame name.

Pagrindinis privalumas, be abejo komfortiškam gyvenimui patogi vieta, kur galima aktyviai leisti laisvalaikį, aplink nesunku rasti parduotuves, kavines, viešojo transporto stoteles, bankus, viską, ko reikia poreikiams patenkinti, iš čia pasiekiama per kelias minutes. Jis puikiai tiks tiem, kurie vertina kokybę ir mėgsta privatumą ir tuo pačiu trokšta pasinerti į aktyvų miesto gyvenimą.

Kaina ne galutinė, derinama apžiūrint butą.

Domina keitimas į Vilniaus apskritį. Tel.861130954

Fotografijos