Main Image Palanga, Vytauto g.

WOW CITY: Palanga

Butas pardavimui, Palanga, Vytauto g.

Skelbimo ID: 504816 Publikuota: 2018 12 11 Redaguota: 2020 03 06
€62 500 - €136 500
Peržiūros
Viso: 253
Peržiūros
Šiandien: 2
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas: nuo 25 iki 70
Kaina: 1950 - 2500 €/m²
Konstrukcija: Blokinis
Įrengimas: Naujas
Šildymas: Dujinis
Statybų metai: 2018 m. III Ketvirtis
Būklė: Pastatytas
Energetinė Klasė: A

Aprašymas

WOW CITY: Palanga – mylintiems Palangą visais metų laikais! Įsikurkite šalia miesto bažnyčios ir mėgaukitės visais centro privalumais. O išmanių namų sistema leis užmiršti kasdieninius rūpesčius ir visa savo laiką galėsite skirti artimiesiems bei atostogoms! 


Įsikurkite šalia miesto bažnyčios ir mėgaukitės visais miesto centro privalumais. Mes siūlome įsigyti butus su pilna apdaila nuo 25 iki 70 m², rekonstruotame pastate Vytauto gatvėje. Įsikelti į naujus namus galėsite jau šiandien!

 

Galimybė sutaupyti laiko, kuo daugiau jo skirti poilsiui ir buvimui su artimaisiais, atsipalaiduoti ir kuo mažiau energijos išeikvoti kasdieniams rūpesčiams – toks yra kiekvieno šiuolaikinio žmogaus troškimas. Galvojant apie tai, buvo kuriamas pirmasis Palangoje išmanusis namas „WOW CITY: Palanga“.

 

Vienu spustelėjimu telefono ekrane valdykite buto šildymą, apšvietimą, užrakinkite ir atrakinkite duris. Šiltas ir saulėtas dienas galėsite leisti ant stogo esančioje terasoje, o dviračius laikyti tam skirtoje saugykloje. O užsisakę papildomų paslaugų paketą (nuomos paslaugų administravimas, valymas, remontas ir pan.) užmiršite rutiną ir atsiduosite poilsiui. 

Fotografijos