Main Image Kaunas, Centras, Krėvos g.

Parko namai

Butas pardavimui, Kaunas, Centras, Krėvos g.

Skelbimo ID: 504890 Publikuota: 2018 12 11 Redaguota: 2020 06 15
Nuo €72 000
Peržiūros
Viso: 805
Peržiūros
Šiandien: 3
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas: nuo 42 iki 90
Kaina: 800 - 1714 €/m²
Konstrukcija: Mūrinis
Įrengimas: Dalinė apdaila
Šildymas: Dujinis
Statybų metai: 2019 m. III Ketvirtis
Būklė: Pastatytas
Energetinė Klasė: A

Aprašymas

„Parko namai” - tai išskirtinis uždaras naujų namų kvartalas pačioje Kauno širdyje. Atsižvelgiant į dabartinius pirkėjų poreikius, pritaikant pažangius techninius sprendimus ir darniai įsiliejant į supančią aplinką, kuriame analogų neturinčius namus Kauno centre.


Žalumos apsuptyje, vos kelios minutės nuo miesto širdies Laisvės alėjos prasideda nauja „Parko namų" istorija. Jos kūrėjai - Jūs, žmonės, mėgstantys aktyvų ir turiningą laisvalaikį bei vertinantys ramybe dvelkiančią namų aplinką. „Parko namuose" darniai susijungia šiuolaikinio miesto gyventojo poreikiai, gamtos artumas bei Laikinosios sostinės istorijos dvasia.


Krėvos ir Totorių gatvelių sankryžoje trimis statybos etapais iškils septyni 3-5 aukštų namai. Šlaitiniai pastatų stogai bei šiuolaikiškos fasadų detalės savitu stiliumi papildys šalia vyraujančią tarpukario architektūrą. Uždarame ir išpuoselėtame vidiniame kieme saugiai nerūpestingas dienas galės leisti mažiausieji kvartalo gyventojai.


„Parko namus" statome pačiame miesto centre. Vietoje, kur darbas, darželiai ir mokyklos, parduotuvės ir pramogos yra visai šalia. Vos keli žingsniai pėsčiomis ir Jūs pasieksite restoranus ir kavines Laisvės alėjoje, gausybę parduotuvių „Akropolyje” ar renginius „Žalgirio" arenoje. Gyvendami miesto centre galėsite džiaugtis paprastu ir patogiu kasdieniu keliavimu pėsčiomis ar viešuoju transportu, būtinybę judėti automobiliu palikę tik tolimesnėms išvykoms. „Parko namai" - tai išskirtinė vieta žaliųjų erdvių apsuptyje- pro langus matosi Ramybės parkas, kiek tolėliau pasivaikščioti kviečia Vytauto ir Ąžuolyno parkai.


  • 2 min. pėstute iki Laisvės alėjos
  • Tvirti, šilti ir ekonomiški namai
  • Išpuoselėtas uždaras vidinis kiemas
  • Ramybe dvelkianti aplinka
  • Puikiai išvystyta infrastruktūra
  • Šiuolaikiški architektūriniai sprendimai

Visa tai „Parko namus" paverčia patrauklia ir saugia investicija į geresnę savo gyvenimo kokybę.

Fotografijos