Main Image Vilnius, Pilaitė, M. Mažvydo g.

Martyno namai

Butas pardavimui, Vilnius, Pilaitė, M. Mažvydo g.

Skelbimo ID: 524529 Publikuota: 2020 02 27 Redaguota: 2020 06 15
Nuo €54 000
Peržiūros
Viso: 364
Peržiūros
Šiandien: 5
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas: nuo 38 iki 61
Kaina: 885 - 1421 €/m²
Konstrukcija: Mūrinis
Įrengimas: Dalinė apdaila
Šildymas: Centrinis Kolektorinis
Statybų metai: 2018 m. III Ketvirtis
Būklė: Pastatytas
Energetinė Klasė: A+

Aprašymas

 “Martyno namų” architektų komanda apgalvojo kiekvieną smulkmeną, tad Jūs galėsite džiaugtis patogiais, optimizuotais kambarių išplanavimais. Naujuosius namus sups jauki aplinka su takeliais, suoliukais ir jaukiu apšvietimu. Susirinkę vaikai galės žaisti kokybiškose žaidimų aikštelėse, o jūs galėsite labiau atsipalaiduoti uždaroje “Martyno namų” teritorijoje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.


Jūsų namų erdves praturtins erdvūs, įstiklinti balkonai, patogumą užtikrins kokybiški liftai, o automobilį galėsite saugiai palikti požeminėse ir lauko parkavimo aikštelėse.


Kokybė, sukurta Jums


“Martyno namų” projektą valdo NT bendrovė Eriadas, jau 15 metų užtikrinanti patogumą, kokybę ir šiuolaikišką gyvenimo standartą naujakuriams visoje Lietuvoje.


Pirmojo projekto etapo metu, iki 2018 m. pabaigos, planuojami 3 nauji daugiabučiai su pilnai išvystyta kvartalo infrastruktūra – nuo M. Mažvydo gatvės pratęsimo, iki vaikų žaidimų aikštelių, žaliosios zonos ir erdvaus parkavimo.


Siūlome Jums įsigyti butus 2 ir 3 kambarių butus:


• 2 kambarių butus – 38-52 €/m² 

• 3 kambarių butus– ~61 €/m² 


Atraskite savo namus atokiau nuo miesto šurmulio, ypatingai kokybiškuose, jaukiuose “Martyno namuose”. Čia susijungia stilius, funkcionalumas ir sprendimai, kurie iš tiesų naudingi Jums. Naujos statybos šiuolaikiški, ekonomiški, A energetinės klasės butai, praturtinti erdviais balkonais, įkvėps džiaugtis lėtesniu gyvenimo tempu ir namų jaukumu. Susipažinkite su projektu...

Fotografijos