Main Image Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g.

EIKA namai Pilaitėje

Butas pardavimui, Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g.

Skelbimo ID: 524540 Publikuota: 2020 02 27 Redaguota: 2020 06 15
€47 780 - €95 670
Peržiūros
Viso: 448
Peržiūros
Šiandien: 3
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas: nuo 30 iki 76
Kaina: 1258 - 1592 €/m²
Konstrukcija: Mūrinis
Įrengimas: Dalinė apdaila
Šildymas: Centrinis Kolektorinis
Statybų metai: 2019 m. II Ketvirtis
Būklė: Pastatytas
Energetinė Klasė: A++

Aprašymas

EIKA namai Pilaitėje – išskirtinė kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje.Įkvepianti aplinka


Visų EIKA plėtojamų projektų namų kiemuose auga medžiai ir krūmai, žydi gėlės, o projekto „Eika namai Pilaitėje“ gyventojai galės džiaugtis parku vidiniame kieme, kuriame numatytos aktyvaus poilsio, sporto, ir žaliosios zonos, taip pat vaikų žaidimo aikštelės ir suoliukai.


Saugumas

Visa kvartalo teritorija aptveriama tvora, bus įrengti įvažiavimo vartai kartu su įėjimo kontrole ir stebėjimo kameromis Jūsų saugumui.


Butų pasirinkimas

Susisiekite su mumis ir padėsime Jums išsirinkti būstą pagal Jūsų individualius poreikius ir gyvenimo būdą – galbūt seniai svajojote žvelgti pro savo buto langą iš aukštai arba priešingai – pirmas aukštas yra tas patogumas, kurio ieškote? Karaliaučiaus kvartalo pirmajame etape suprojektuoti trys devynių aukštų daugiabučiai, kuriuose galėsite išsirinkti patogaus išplanavimo butą su balkonu arba terasa.


Viskas vienoje vietoje

Naujasis „EIKA namai Pilaitėje“ projekto kvartalas įsikurs itin patogioje vietoje – Karaliaučiaus gatvėje. Pėsčiomis lengvai pasiekiamos mokyklos ir darželiai, taip pat gydymo įstaigos ir parduotuvės. Susisiekimą su miesto centru užtikrina Pilaitės prospektas, naujasis Vilniaus aplinkkelis bei greta gyvenvietės esanti Gilužio stotelė, kurioje sustoja greitasis miesto autobusas.


Šilti namai

„EIKA namai Pilaitėje“ – vieni šilčiausių ir mažiausiai energijos suvartojantys naujos statybos namai Vilniuje. Šaltuoju metų laiku galėsite mėgautis šiluma namuose ir turėsite mažesnius šildymo mokesčius.


Kokybiškas būstas

Namai Karaliaučiaus kvartale statomi iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio, kuris yra ilgaamžis ir itin patvarus. Ši EIKA plėtojamuose projektuose taikoma technologija užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją butuose.


Projekto valdytoja - EIKA

Projekto valdytoja EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. EIKA net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, įmonės projektai yra vertinami tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.


Butų dydžiai

30 – 40 m² - 1 kamb.

42 – 52 m² - 2 kamb.

57 – 67/m² - 3 kamb.

73 – 76 m² - 4 kamb. 

Fotografijos