Plotas (m2):
56,16 kv.m
Kaina:
Nuo 70 000 eur
Tipas:
Butų pardavimas
Gyvenamasis rajonas:
Justiniškės
Adresas:
Lūžių g., Vilnius Objektas žemėlapyje
Aukštų skaičius:
0
Kontaktai:
+370 610 05927 Daugiau kontaktų
Vystytojas:
Koks tai projektas?
„Naujosios Anglijos“ namai apjungia 4-7 butus. Kiekvienas būstas turi nuosavą kiemelį su terasa, vietą automobiliui ir atskirą įėjimą. Atskirus įėjimus turintys butai kiekvienam gyventojui suteikia daugiau privatumo nei gyvenimas standartiniame daugiabutyje, o kiemeliai su terasomis leidžia mėgautis poilsiu nuosavoje erdvėje.
 
Nedidelėse būsto erdvėse komfortą užtikrina racionalūs interjero sprendimai. 56,16 kv. m bute suprojektuoti 3 funkcionaliai suplanuoti kambariai: pirmame aukšte projektuojama svetainė ir virtuvės zona su valgomuoju, prieškambaris ir sanitarinis mazgas, antrame aukšte – du miegamieji ir vonios kambarys. Butuose įrengtas ekonomiškas autonominis dujinis šildymas.

Ramias popietes naujakuriai galės leisti „Naujosios Anglijos“ parke, kuriame įrengtos bendros žalios laisvalaikio erdvės ir žaidimų vietos mažiesiems. Jaukūs piknikai, naujos užsimezgusios draugystės – taip kursis saugus, jaukus ir komfortiškas „Naujosios Anglijos“ bendruomenės gyvenimas, nes gerti pienu balintą arbatą su kaimynais smagiau. 
Apie projektą:

„Naujoji Anglija“ – tai daugiau nei namai.

Tai – ne įprastas daugiabutis, o jaukus, nuosavą namą primenantis english townhouse tipo dviaukštis butas, kur visos svarbiausios erdvės išmaniai suprojektuotos patogiam ir harmoningam šeimos gyvenimui gamtos apsuptyje.

Projekto pirmojo etapo statybos jau pradėtos.

Numatoma pirmojo etapo statybų pabaiga – 2017 m. IV ketvirtis.

Privalumai:

„Naujosios Anglijos“ gyventojai mėgausis poilsiu nuosavoje erdvėje – kiekvienas butas turi 26–50 kv. m kiemelį su terasa.

Atskirus įėjimus, nuosavus kiemelius turintys būstai kiekvienam gyventojui suteikia daugiau privatumo nei gyvenimas standartiniame daugiabutyje.

Kiekvienam butui priklauso 1 automobilio stovėjimo vieta, už patrauklią kainą yra galimybė įsigyti daugiau parkavimo vietų.

Sutvarkyta gyvenvietės aplinka, įrengtas vidinis parkelis su poilsio zonomis ir vaikų žaidimo aikštelėmis, šaligatviai grįsti trinkelėmis, įrengtas bendras apšvietimas. Gyvenvietė ribojasi su miškeliu ir tvenkiniais.

Puikiai sutvarkyta infrastruktūra – netoliese darželiai, mokyklos, prekybos centrai, gydymo įstaigos. Patogus ir greitas susisiekimas su miesto centru, lengvai pasiekiamas vakarinis aplinkkelis.

Itin ekonomiškas dujinis šildymas, reguliuojamas atskiromis zonomis.

Energijos suvartojimo klasė A

Pardavėjo kontaktai

Ilma Stasiulytė

+370 610 05927