Bendorėlių Slėnis

Plotas (m2):
10-12a
Kaina:
Nuo 3800 eur/a
Tipas:
Butų pardavimas
Gyvenamasis rajonas:
Bendorėliai
Adresas:
Aukštų skaičius:
0
Kontaktai:
+370 611 41190 Daugiau kontaktų
Vystytojas:
Koks tai projektas?
Rytinėje „Bendorėlių slėnio“ pusėje žaliuoja Bukiškio miškas, todėl kiekvieną rytą jus maloniai ir pakiliai nuteiks paukščių giesmė, o netoliese esantis Riešės tvenkinys ir Gudelių ežeras leis vasarą atsipalaiduoti nuo kasdieninių darbų, įmerkus kojas į šiltą vandenį. „Bendorėlių slėnis“ įsikurs nuostabios gamtos prieglobstyje, atokiau nuo miesto šurmulio ir smogo. Čia bus galima mėgautis grynu oru, miesto šviesos neužgoš žvaigždėto rugpjūčio dangaus grožio ir leis džiaugtis įsimintinomis akimirkomis su artimiausiais žmonėmis.
 
Visai arti  gyvenvietės yra vakarinis aplinkkelis, kuris skubantiems padės vos per 15-20 min pasiekti oro uostą, Vilniaus centrą ir kitus rajonus. Šalia sklypo taip pat yra įrengta  autobusų stotelė, čia reguliariai kursuoja 87 Vilniaus viešojo transporto autobusas. Puikus susisiekimas su miestu garantuotas! Gyventojų patogumui apie 3 km nuo gyvenvietės veikia Avižienių vaikų darželis ir vidurinė mokykla, artimiausias prekybos centras įsikūręs tik už 2 km.
 
Komunikacijos:
 
Kiekvienas sklypas turės miesto vandentiekį, miesto kanalizaciją, elektrą, dujas ir asfaltuotą privažiavimą. 
Apie projektą:

Projekte „Bendorėlių slėnis“ suformuoti namų valdos sklypai, nuo 10 iki 12 arų ploto (vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos žemės sklypai). Sklypų masyvas įsikurs  šalia Vilniaus esančioje ir sparčiai besiplečiančioje Bendorėlių gyvenvietėje, Klevinėje. 

Privalumai:

Patogi lokacija, puiki infrastruktūra

Šalia miesto

Energijos suvartojimo klasė

Pardavėjo kontaktai

Povilas Radzevičius

+370 611 41190