Plotas (m2):
69 - 102
Kaina:
89.000 - 122.000 €
Tipas:
Butų pardavimas
Gyvenamasis rajonas:
Antakalnis
Adresas:
Pylimėlių g., Vilnius Objektas žemėlapyje
Aukštų skaičius:
4
Kontaktai:
37065570161 Daugiau kontaktų
Vystytojas:
Koks tai projektas?
Šiuolaikiškas gyvenimas gamtos apsuptyje 
„Pylimėliai“ – namai, ramybę ir švarią aplinką vertinančiam miestiečiui. Tai modernios, mažaaukštės architektūros daugiabutis gyvenamasis namas, pastatytas prestižiniame Antakalnio rajone (Pylimėlių g. 44A), Vilniuje. Namo sklypas išsidėstęs įspūdingų gamtos objektų apsuptyje – netoliese yra Šveicarijos parkas, Aukštagirių miškas, Pavilnių regioninis parkas, Dvarčionių geomorfologinis draustinis, Valakupiai ir vilniečių pamėgti Antavilio, Balžio bei Tapelių ežerai. Tad ištrūkti į gamtą būdami mieste, galite bet kuriuo metu.


Apie projektą:

Švari ir rami aplinka
Namo teritorija ribojasi su parku, tad Jūsų artimiausi kaimynai yra beržai, kuriuos pasieksite tiesiog ranka. Minimalus triukšmo lygis ir grynas oras tai nuolatiniai jūsų palydovai. Šis projektas skirtas solidiems, ramybę ir komfortą vertinantiems gyventojams – būtent tokie ir yra Jūsų namo kaimynai. 

Modernūs butai su terasomis
Siekdami užtikrinti aukščiausią gyvenimo kokybę, suprojektavome šiuolaikiškos, mažaaukštės architektūros namą su klinkerio plytelių apdaila, suteikiančia pastatui ilgaamžiškumą ir patvarumą. Namą sudaro tik keturi aukštai, kuriuose išsidėstę erdvūs butai. Siūlome erdvų, šviesų bei komfortišką gyvenimą gamtos apsuptame name. Be to, galime pasiūlyti skirtingo išplanavimo butų tipų, todėl išsirinkę sau priimtiniausią išplanavimą, turėsite visišką laisvę formuoti interjero erdves būtent taip, kaip visada svajojote. Kiekvienas iš šių butų turi terasą arba balkoną, o apatinių aukštų gyventojai – atskirus privačius nuosavus kiemelius, lyg kurorte ar kotedže.

Išvystyta infrastruktūra 
Miesto centras automobiliu nuo „Pylimėlių“ pasiekiamas vos per 10 min. Užtikrintas geras privažiavimas visomis kryptimis, o pagrindinėje Pylimėlių gatvėje visiškai naujai nutiestas asfaltas. Jūsų patogumui po namu įrengėme požeminę automobilių stovėjimo aikštelę ir antžemines parkavimo vietas lauke.

Ekonomiškas ir ekologiškas būstas
Namo rūsyje yra įrengta GEOTERMINĖ katilinė, tad visas namas šildomas moderniu ir ekologišku šildymo būdu. Pagrindinis GEOTERMINIO šildymo privalumas – tai labai maža šilumos energijos kaina, nes energija išgaunama čia pat iš žemės gelmių: grunto, vandens ir kitų atsinaujinančių, nemokamų, gamtos išteklių. Be to, neteršiama aplinka, tad gyvensite ekologiškai, o kiekviename bute įrengta individuali šilumos reguliavimo sistema garantuos labai mažas būsto eksploatacijos išlaidas, nes šildysitės tiek, kiek norėsite. Grindinis šildymas leidžia pajusti maksimalų komforto jausmą net ir ypač šaltais žiemos vakarais. 

Privalumai:

Kiekvienas butas turi terasą arba balkoną, o apatinių aukštų butai – atskirus privačius kiemelius;

Name įrengtas ekonomiškas nepriklausomas geoterminis šildymas;

Kiekviename bute individuali šilumos reguliavimo sistema;

Grindinis šildymas leis pajusti maksimalų komforto jausmą net ir ypač šaltais žiemos vakarais;

Langų rėmai šešių kamerų 82 mm storio, trijų stiklų paketas;

Daugumoje butų yra galimybė įsirengti židinį;

Yra galimybė įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą ir kondicionavimą;

Prie namo yra jaukus parkelis, kuriame galėsite sportuoti, pasivaikščioti su vaikais ar pavedžioti šunį;

Minimalus triukšmo lygis ir grynas oras;

Netoliese Šveicarijos parkas, Aukštagirių miškas, Pavilnių regioninis parkas, Dvarčionių geomorfologinis draustinis, Valakupiai ir vilniečių pamėgti Antavilio, Balžio bei Tapelių ežerai.

Energijos suvartojimo klasė B

Pardavėjo kontaktai

Arūnas

37065570161