Gvazdikų namai

Gvazdikų g. 159, Antakalnis, Vilnius

Objekto Informacija

  • Kaina: 119000
  • Plotas:Nuo 101 iki 113 m²
  • Būklė: Pastatytas
  • Tipas:Namų pardavimas
  • Pastatymo Data: 2017-04-03

Aprašymas

Prestižinėje miesto dalyje, Valakampiuose, vaizdingoje Aukštagirio miško apsuptyje vystoma nauja 9 individualių namų gyvenvietė, kurioje Jūsų šeima mėgausis privačiu poilsiu, jaukumu ir ramybe. 

PATOGIŲ IR FUNKCIONALIŲ NAMŲ GYVENVIETĖ Individualių namų gyvenvietę „Gvazdikų namai“ sudaro 9 dviaukščiai klasikinės architektūros namai, kurių erdvės suprojektuotos patogiam Jūsų šeimos gyvenimui. Kiekvienas namas turės kiemelius su terasomis, kuriuose galėsite mėgautis poilsiu ir jaukiais šeimos ir draugų vakarėliais. Prie kiekvieno namo bus įrengtos stovėjimo aikštelės Jūsų šeimos automobiliams.  Uždara gyvenvietės teritorija bus pilnai sutvarkyta: asfaltuotas privažiavimas iki pat namų, pasodinta veja ir medeliai, šaligatviai grįsti trinkelėmis, įrengtos terasos kiemeliuose. Gyvendami čia, sau ir savo šeimai padovanosite patogų, jaukų ir džiugių akimirkų pripildytą gyvenimą.  Naujasis gyvenamųjų namų kompleksas bus užbaigtas 2017 m. pavasarį. Kiekviename name projektuojami 4-5 kambariai. Pirmajame namo aukšte numatytos erdvės svetainei su židiniu, virtuvei, valgomajam bei papildomam kambariui (darbo, svečių ar svetainės praplėtimui), antrajame – miegamiesiems, drabužinei, vaikų ir vonios kambariams. Erdvi antro aukšto maumedžio terasa, kurią įstiklinus turėsite nepakartojamą žiemos sodą.  Kiekviename name įrengtas dujinis katilas, šiuolaikiškas ir ekonomiškas grindinis šildymas. Iš maumedžiu grįstų terasų ir pro didelius panoraminius langus atsiveriantis nuostabus gamtos vaizdas kasdien Jus įkvėps spalvingai ir nuotaikingai dienai. „Gvazdikų namai“ – tai racionali investicija į kokybišką gyvenimą, nes tai namai su maksimalia daline apdaila už buto kainą. 

ŽALIA GYVENVIETĖ SU PATOGIA INFRASTRUKTŪRA „Gvazdikų namai“ apsupti įkvepiančiomis kultūrinėmis ir gamtos vertybėmis. Vos už keleto žingsnių nuo Jūsų naujųjų namų: jaukūs pasivaikščiojimai pušynų takeliais, smagūs pasivažinėjimai dviračiais, vaizdingos Neries ir Kairėnų ežero pakrantės bei išskirtinis Valakampių apylinkių kraštovaizdis.  Projektas vystomas vos 15 min. nuo miesto centro. Dėl strategiškai patogios vietos ir tinkamai išvystytos infrastruktūros itin lengvai ir greitai pasieksite Nemenčinės plentą, prekybos centrus, artimiausias mokyklas, darželius.  

Fotografijos


Parodymai / Peržiūros

  • Šiandien: 3 / 1
  • Viso: 300 / 271

Skelbimo informacija

  • Skelbimo ID: 20
  • Publikuota: 2017 04 03
  • Redaguota: 2018 09 25