Plotas (m2):
Nuo 25 kv.m. iki 70 kv.m
Kaina:
Nuo 1950 EUR/kv.m. iki 2500 EUR/kv.m
Tipas:
Butų pardavimas
Gyvenamasis rajonas:
Palanga
Adresas:
Vytauto g., Palanga Objektas žemėlapyje
Aukštų skaičius:
0
Kontaktai:
+37065960099 Daugiau kontaktų
Vystytojas:
Koks tai projektas?
Įsikurkite šalia miesto bažnyčios ir mėgaukitės visais miesto centro privalumais. Mes siūlome įsigyti butus su pilna apdaila nuo 25 iki 70 kv.m., rekonstruotame pastate Vytauto gatvėje. Įsikelti į naujus namus galėsite jau šiandien!
 
Galimybė sutaupyti laiko, kuo daugiau jo skirti poilsiui ir buvimui su artimaisiais, atsipalaiduoti ir kuo mažiau energijos išeikvoti kasdieniams rūpesčiams – toks yra kiekvieno šiuolaikinio žmogaus troškimas. Galvojant apie tai, buvo kuriamas pirmasis Palangoje išmanusis namas „WOW CITY: Palanga“.
 

Vienu spustelėjimu telefono ekrane valdykite buto šildymą, apšvietimą, užrakinkite ir atrakinkite duris. Šiltas ir saulėtas dienas galėsite leisti ant stogo esančioje terasoje, o dviračius laikyti tam skirtoje saugykloje.  O užsisakę papildomų paslaugų paketą (nuomos paslaugų administravimas, valymas, remontas ir pan.) užmiršite rutiną ir atsiduosite poilsiui. 
Apie projektą:

WOW CITY: Palanga – mylintiems Palangą visais metų laikais! Įsikurkite šalia miesto bažnyčios ir mėgaukitės visais centro privalumais. O išmanių namų sistema leis užmiršti kasdieninius rūpesčius ir visa savo laiką galėsite skirti artimiesiems bei atostogoms! 

Privalumai:

Dviračių saugykla

Terasa ant stogo

Uždara mašinų stovėjimo aikštelė

Sutvarkytas gerbuvis aplink pastatą

IP kameros laiptinėse ir aplink namą

Telefonspynės

Kokybiška apdaila (vokiška “Hansgrohe” santechnika, itališkos plytelės, ąžuolinės parketlentės)

Smart sistema

Elektromobilių įkrovos vieta

A klasės langai

B energetinė klasė

7 min. pėsčiomis iki paplūdimio

Energijos suvartojimo klasė B

Pardavėjo kontaktai

Eglė

+37065960099