Main Image Vilnius, Antakalnis, Bistryčios g.

Bistryčios namai

Butas pardavimui, Vilnius, Antakalnis, Bistryčios g.

Skelbimo ID: 524151 Publikuota: 2020 02 26 Redaguota: 2020 02 27
€79 500 - €395 000
Peržiūros
Viso: 192
Peržiūros
Šiandien: 2
Įsiminta
Viso: 0

Objekto informacija

Plotas: nuo 33 iki 84
Kaina: 2409 - 4702 €/m²
Konstrukcija: Mūrinis
Įrengimas: Dalinė apdaila
Šildymas: Geoterminis
Statybų metai: 2018 m. III Ketvirtis
Būklė: Pastatytas
Energetinė Klasė: A+

Aprašymas

„Bistryčios namai“ – tai centrinėje Antakalnio dalyje Šveicarijos miško parko pašonėje plėtojamas išskirtinis naujos statybos projektas. Tai pirmasis A+ energetinės klasės reikalavimus atitinkantis daugiabutis namas Antakalnio apylinkėse – kokybiškas, tvarus ir ekonomiškas būstas. 


Projektas - vienoje žaliausių ir ramiausių Vilniaus vietų. Tikime, kad „Bistryčios namai“ ypač patiks miestiečiams, vertinantiems privatumą ir itin kokybišką namų aplinką. Name bus įrengta apie 19 funkcionaliai išplanuotų 33–105 m² ploto 1–4 kambarių butų. Išskirtinės erdvės ieškantiems suteikiama galimybė padidinti butus, apjungiant gretimus būstus.


Kiekvienam butui suprojektuota privatus kiemelis, terasa arba įstiklinta lodžija. 


„Architektė - Ieva Leinartaitė-Gerliakienė. Projektuodami ypač daug dėmesio skyrėme patogiam išplanavimui ir komforto sąlygas gerinantiems šiuolaikiškiems inžineriniams sprendimams.


Geoterminis šildymas

Namo šildymui ir karšto vandens ruošimui naudojama geoterminė žemės gelmių bei saulės energija. Šie ekologiški sprendimai leidžia ženkliai sumažti karšto vandens kainą ir šildymo sąnaudas.


Šildymas ir vėsinimas

Butuose bus įrengtas jaukus ir ekonomiškas grindinis šildymas. Taip pat šiltuoju metų laiku grindų šildymo sistema galės veikti atvirkštiniu režimu – t. y. maloniai vėsins patalpas.


Saulės kontrolė

Vasarą butuose tenka spręsti perkaitimo, akinimo, blukinimo bei panašias karščio ir saulės šviesos sukeliamas problemas. Užuolaidos ir žaliuzės sulaiko vidutiniškai apie 15 procentų saulės kaitros, o išoriniai fasado roletai – net iki 90 procentų. Namo langų, orientuotų į pietus ir vakarus, rėmų viršutinė dalis bus paaukštinta, kad būtų galimybė sumontuoti išorinius roletus.


Vėdinimas

„Bistryčios namų“ butuose įrengsime A+ energetinės klasės rekuperacines ventiliacijos sistemas. Analogiškos sistemos yra naudojamos ir vadinamuose „pasyviuose namuose“ –- pastatuose, kurių šildymo sąnaudos yra artimos nuliui. Šis šiuolaikiškas ventiliacijos būdas užtikrins švarų ir gaivų orą Jūsų namuose.


Akustinis komfortas

Projektuodami ir statydami „Bistryčios namus“ ypatingą dėmesį skiriame garso izoliavimo sprendimams. Visuose butuose suprojektuoti tambūrai arba antrosios durys. Toks sprendimas sukurs papildomą garso barjerą nuo laiptinės. 3 stiklų mediniai langai be kiaurymių (orlaidžių) saugos butą nuo išorės triukšmo, o oro apytaką užtikrins itin tyli rekuperacinė vėdinimo sistema. Inžineriniai kanalai ir atitvarai tarp butų projektuojami taip, kad garso sklidimas būtų labai apribotas.


Parkavimas ir sandėliukai

Bistryčios namams“ suprojektuota erdvi požeminė parkavimo aikštelė. Numatyta galimybė įkrauti elektromobilį parkavimo vietose. Įvažiavimui į požeminį parkingą numatyti nuotoliniu pulteliu valdomi vartai. Naujakurių patogumui asmeniniams daiktams laikyti įrengiami rakinami sandėliukai ir dviračių saugykla.


Uždara namo teritorija

Namo teritorija bus aptverta, o visa sklypo erdvė skiriama gyventojų laisvalaikiui ir vaikų žaidimo aikštelei. Taip pat numatomas apželdinamas, privažiavimo kelio ir vidinio kiemo apšvietimas. Pėstieji į teritoriją pateks pro rakinamus vartelius.


Saugumas

„Bistryčios namų“ teritorija, požeminė parkavimo aikštelė ir laiptinė bus stebimos vaizdo kameromis. Gyventojai turės galimybę pasitikti atvykstančius svečius vaizdinio domofono pagalba.


Liftas ir laiptinė

Namo vidų papuoš jauki laiptinė, kurios akcentas ir centrinė ašis – iš plieno konstrukcijų ir saugaus grūdinto laminuoto stiklo suprojektuotas modernus liftas. Liftu pakilsite iš požeminio parkingo tiesiai į savo gyvenamą aukštą.

Fotografijos