Nemokamas NT skelbimų portalas

Visos temos

2017 m. interjero tendencijos

Sutikus naujus metus, kviečiame pasmalsauti, kas šiais metais karaliaus interjere

Dovanos namams Kalėdų proga

Jaukios dovanos namams – puiki idėja ir švenčių, ir įkurtuvių proga. Mielos ir dailios smulkmenos padės ir papuošti namus, ir sukurti jaukią šventinę atmosferą.

Namų dekoravimo paslaptys ir patarimai

Keli patarimai norintiems namus paversti išskirtiniu ir stilingu kampu – ir be didelių pastangų.

Kalėdinių dekoracijų idėjų Jūsų namams

Gražiausios žiemos šventės artėja – pats metas pagalvoti apie dailias dekoracijas, kurios padės sukurti žiemišką ir šventinę nuotaiką namuose.

PREMJERA! SUŽINOK KAIP DIENĄ PRADEDA KO GERO GERIAUSIAS LIETUVOS BROKERIS.

Gera pradžia – pusė darbo. Jeigu savo dieną Mantas Katleris pradeda taip – ar likusi diena gali atrodyti dar įspūdingiau?

Bendra virtuvė ir svetainė: privalumai ir trūkumai

Svarstote, ką rinktis: ar bendrą virtuvę su svetaine, ar dvi atskiras patalpas? Dalijamės keliais patarimais.

23 patarimai, kaip atnaujinti butą nedarant remonto

Pateikiame jums 23 patarimus, kaip be didelių investicijų, remonto ir šiek tiek kūrybos atnaujinti savo gyvenamą būstą ir susikurti jaukią erdvę, į kurią norisi grįžti kasdien.

Apšvietimo tipai

Šviesa namuose svarbi ne tik dėl pradinės funkcijos – paversti patalpą matoma tamsiu metu – bet ir dėl to, kad gali padėti optiškai padidinti ar sumažinti erdvę, sukurti nuotaiką, o šviestuvai bei apšvietimo sistemos tampa ir svarbiu interjero akcentu.

Darbo zona namuose

Jei kartais tenka dirbti vakarais ir savaitgaliais, arba esate iš tų, kurie dirba iš namų, tada patogi darbo erdvė Jūsų namuose – tiesiog būtina.

Kaip išsirinkti ir suderinti spalvas?

Spalvos interjerui pasirinkimas – vienas iš svarbiausių remonto darbų. Dalinamės keliomis gudrybėmis, kaip išsirinkti ir suderinti spalvas.

Zvonkų namuose mėgstamiausia vieta – miegamasis

Anksčiau Katažina Zvonkuvienė (36) nesusimąstydavo apie daug dalykų savo jaukiuose namuose. Tokių kaip, pavyzdžiui, didelė ir erdvi virtuvė ar atskiras kampelis padovanotoms gėlėms. Greitai mama tapsianti moteris įsileido žurnalistus į savo asmeninę erdvę ir papasakojo, kur mėgsta laisvą laiką leisti labiausiai. Taip pat atskleidė, kas, jos nuomone, šeimos būste galėtų būti kitaip.

Idėjos, kaip sukurti erdvės pojūtį namuose

Kelios gudrybės namuose, kurios suteiks erdvės pojūtį Jūsų būstui ir kurias įgyvendinti galite ir be dizainerių pagalbos

Kiek už būsto nuomą mokėsime šį rudenį? Sostinės brokeris: civilizacija atėjo ir į būsto nuomos rinką

Kiek už būsto nuomą mokėsime šį rudenį? Sostinės brokeris: civilizacija atėjo ir į būsto nuomos rinką

Šildomos grindys – ir bute

Šildomos grindys bute? Ne taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio

Į ką atkreipti dėmesį renkantis baldus

Baldai – ne tik interjero akcentas, bet ir būtinas gyvenamosios erdvės elementas. Dalinamės patarimais, į ką atkreipti dėmesį renkantis baldus, kad jie būtų ne tik dailūs, bet ir funkcionalūs, praktiški ir ilgaamažiai.

Agnė Jagelavičiūtė išskirtinai Kampas.lt atveria savo namų duris: „Susikurti jaukius namus yra paprasta“

Kodėl susikurti jaukius namus yra paprasta.

Vienas geriausių šalies brokerių: „Nereikėtų tikėtis, kad brokeris „darys cirką“

Apie tai, ko reikėtų ir ko nereikėtų tikėtis iš NT brokerio, kaip išsirinkti pardavėją sau ir stereotipais apipintą brokerio darbą kampas.lt kalbasi su vienu geriausių šalies nekilnojamo turto pardavimo ekspertu Mantu Mikočiūnu, biuro „Capital Centras“ vadovu.

Suteikite jaukumo savo namams!

Tikri namai – tai vieta, į kurią norisi grįžti. Dalinamės keliais patarimais, kaip namams suteikti jaukumo.

Sklypo tvarkymas

Sklypo formavimas - ilgas darbas, tad derėtų nusiteikti, kad norint ne tik suformuoti sklypą, bet ir sukurti jaukią aplinką, teks įdėti daug pastangų

Pirmą kartą Monikos Šalčiūtės namuose

Interneto sensacija Monika Šalčiūtė (21) dar niekada žurnalistams nebuvo atvėrusi savo buto Vilniaus centre durų. Nemokamam skelbimų portalui KAMPAS.lt M.Šalčiūtė, prisėdusi ant rožinės pagalvėlės, nuoširdžiai papasakojo, į ką turėtų atsižvelgti tokie žmonės kaip ji – besirenkantys savo kampą.